Skocz do zawartości

[do 4.5k] jaki full


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pisze bo planuje zakup na wakacje nowego roweru mój budżet to jakieś 4.5tys chciałbym bardzo fulla ale nie wiem czy dam radę w tym budżecie coś takiego znaleźć będę jeździł głównie po lasach dirt parkach i ulicach takie tam z kolegami na wakacjach też fajnie by było jakby był ładny żeby się pochwalić..😁 jeśli potrzebujecie więcej informacji to piszcie śmiało. Myślałem coś o yt tues/Giant trance x3 ale trochę za drogi więc może jakiś bluebird? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full w tym budżecie = żaden.

O używki nie pytaj, bo to czy trafisz dobrze, czy też nie zależy tylko od szczęścia.

Wszystkie dane jakie podałeś wskazują na to, że full przyda Ci się tylko po to, aby wzbudzić zazdrość w kolegach, a później szydercze uśmiechy, gdy taka używka w końcu pęknie.

Kup se nowego, najbardziej podstawowego Primala, czy Horneta i ciesz się mniej problemowym użytkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz max 3,5k na bardzo starego fulla niewiadomego stanu, żeby Ci chociaż ten tysiak został na podstawowy serwis. Bo wiesz ile kosztuje utrzymanie takiego roweru w sprawności i że 1k może nie wystarczyć. Wiesz, prawda? ;) 

To jest do zrobienia ale dobrze jest wiedzieć co się robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, enduromalpa napisał:

jeśli potrzebujecie więcej informacji to piszcie śmiało.

Hahahaha, człowiek przeziębiony, czyta coś takiego i kończy ze smarkami na brodzie. 🤣
Gość przychodzi z komicznym wręcz tematem, brakiem znajomości podstaw języka ojczystego (przynajmniej słownik urządzenia ogarnął ortografię...) i jeszcze to my jego łaskawcę mamy dopytywać o szczegóły. 😆

  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie rezygnuję z fulla myślałem że uda mi się jakiegoś znaleźć fajnego no ale tak to jest jak człowiek się nie zna. @Maciek.BNo masz trochę racji ,

😅 Więc za jakimi rowerami się powinienem rozglądać teren napisałem mniej więcej jaki dużo nie wazę i też jakiś wyrośnięty nie jestem poniżej 4tysiecy? Może jakiś trek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2024 o 09:28, XC100S napisał:

Wsadzenie do Chiesela tego skończy się zmasakrowaniem geometrii i kompletnym wypaczeniem prowadzenia roweru, a w dłuższej perspektywie urwaniem główki ramy.=, zwłaszcza jesli Autor weźmie go na dirty, do czego Chiesel kompletnie się nie nadaje (to nie jest rama do skakania). 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...