Skocz do zawartości

[szosa] spec Venge opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz ale taki rower kupuje się wyłącznie na podstawie własnego "widzimisię" także jeśli chcesz to weź🙃 Jak sam zauważyłeś szczęki czyli wymierający standard a do tego mocno aerodynamiczny profil, od którego również producenci już odeszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak widzę taki rower, zastanawiam się nad tym czy to oryginał.

Czy warto ? Dla mnie nie warto. Stary karbon praktycznie zawsze skrywa jakieś niespodzianki, do tego drogi w eksploatacji, stary DuraAce i prehistoryczne hamulce. Zdecydowanie celowałbym w coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta firmy, więc ryzyko jest mniejsze niż w przypadku zakupu od Staśka Kolarza na OLX. Jeśli nie ma w opisie, że rower jest "repliką" ;), to w razie jakichkolwiek problemów z oryginalnością raczej sklep powinien się bardziej martwić niż nabywca.
Wiadomo, że S-Works na ramie to szpan, a w połączeniu z Dura-Ace na korbie i ZIPP na kołach to już w ogóle kosmos i szacunek na dzielni, ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy pakowanie się w stary sprzęt o nieznanej historii jest tego warte. Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to czemu nie zaryzykować? Najwyżej będzie ładna ozdoba ściany garażu za 10k. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower szosowy z dużym przebiegiem, w tym na trenażerze,  ale starannym  pedantycznym właścicielem może po dobrym odświeżeniu ( napęd, klocki, siodło owijka, nowy set kół) wyglądać „ jak nowy” … i tu jest pies pogrzebany… co innego coś przejąć rower  w naprawdę bliskim gronie znajomych ( a i tak może coś trzasnąć)  a co innego wyłożyć dużo tysięcy w ciemno…  plastik nie jest fantastik , to nie stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał87 nikt nic nie ma do szczękowych hamulców, chodzi tylko o rynkowe trendy. Rowery na szczękach nie mają już wzięcia na rynku, topowe grupy napędowe nie będą już produkowane w wersji obręczowej, masa firm zajmujących się produkcją/składaniem kół wycofuje z oferty koła pod szczęki. Jeśli komuś nie przeszkadza, że kupując dzisiaj rower na szczękach wiążesz się z nim "do końca" to nic tylko brać i cieszyć się z niskich cen na rynku wtórnym

Mi np. mega podoba się ten rower, ogłoszenie wisi już ładnych kilka miesięcy https://tiny.pl/cvsqh wszystko mi siedzi, malowanie, rozmiar, osprzęt nooo ale nie stać mnie tymczasowo żeby, jak ktoś wspomniał wcześniej, powiesić na ścianie ozdobę za 10k

Jak już tę ścianę będę miał otynkowaną, wygładzoną i pomalowaną to wtedy pomyślę😁

Edytowane przez Mihau_
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rafał87 napisał:

Co wy macie do szczękowych hamulców, jak ktoś mieszka w płasko polsce

To tak jakby mówić, że hamulce tarczowe w samochodach/motocyklach to fanaberia. Bo i po co, skoro na bębnowych też zahamujesz..

Postępu nie zatrzymasz, ale jak lubisz starsze szosy, to nic nie stoi na przeszkodzie aby cieszyć się Venge'm S-Works na DuraAce z 2013 roku. 

Edytowane przez KNKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...