Skocz do zawartości

[plecak/nerka] Do transportu dji mini


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Na pewno są tu osoby które zabierają na wyprawy rowerowe drona. Chciałbym się poradzić jak je transportujecie, plecak czy nerka? Możecie podrzucić propozycje konkretnych modeli do których zmieści się dji mini plus kontroler z ekranem? Zastanawiam się też czy lepszy do tego będzie plecak czy nerka. Planuje czasem zabrać drona na wyprawy gravelowe.

Edytowane przez bliitz
Grama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Do nerki nie zabierałem nigdy drona. Najczęściej pakuję go do plecaka. Używam najczęściej Deuter Flyt 14. Samego drona plus dwie zapasowe baterie pakuję w opakowanie, któe pozostało mi po GoPro, a kontroler luzem do plecaka.

W przypadku gravela możesz rozważyć jakieś torby na rower. Może coś podejdzie. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz nerkę, która daję radę i przy tym nie kosztuje dużo, to zerknij na nerkę Rockrider. Bukłak możesz wyjąć i z powodzeniem zmieścisz tam miniacza i kontroler RC. Używałem jej kiedyś i jest całkiem pojemna. 

Jeżeli chcesz celować np. w Evoca, to jutro mogę Tobie sprawdzić czy mini, baterie i kontroler zmieszczą się do nerki Hip Pack Pro. 

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze drona nie posiadam, ale się przymierzam do zakupu, dlatego podpinam się pod pytanie. Plecak wydaje się być pewniejszą sprawą, ale jakoś sobie nie wyobrażam jazdy szosówką z plecakiem. @siemalysy orientujesz się czy są jakieś torby podsiodłowe które zmieszczą taki zestaw o jakim pisze autor postu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał Endurofiny o plecaku Evoca i jego kieszeniach na pasach biodrowych gdzie się ponoć idealnie mieści w jednej dron a w drugiej sterownik. Oczywiście mówię w odniesieniu do plecaka i to dużego na wyprawy  i to raczej MTB ale może komuś się przyda info - minuta 13:55.

 

Edytowane przez Mentos
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten film. Fajnie, ze go tu wstawiłeś. Być może komuś pomoże. 

 

@bliitz mini z kontrolerem i bateriami mieści się do nerki Evoca. Tylko w takiej kombinacji bukłaka z wodą nie zabierzesz. W przedniej kieszonce na narzędzia też zostaje miejsce (multitool, głowica i naboje CO2, itp.). Wygląda to tak jak poniżej. 

TAT-1958.jpg

 

TAT-1960.jpg

19 godzin temu, szsz napisał:

Jeszcze drona nie posiadam, ale się przymierzam do zakupu, dlatego podpinam się pod pytanie. Plecak wydaje się być pewniejszą sprawą, ale jakoś sobie nie wyobrażam jazdy szosówką z plecakiem. @siemalysy orientujesz się czy są jakieś torby podsiodłowe które zmieszczą taki zestaw o jakim pisze autor postu? 

Niestety tu nie pomogę. Zapewne coś znajdziesz na rynku. Jest spory wybór różnych toreb. Szczególnie teraz jak bikepacking jest na topie. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...