Skocz do zawartości

[22 000 - 28 000 zł] enduro do jazdy po Alpach


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jako osoba słabo orientująca się w tematach technicznych proszę o pomoc. Szukam roweru do jazdy po wysokich górach, Alpy ( szlaki narciarskie + drogi dla MTB  między kolejki górskimi itp ) Do tej pory miałem kila elektryków ostatni to Scott Gemius 900, ale został skradziony. Ubezpieczenie oddało mi 100% wartości nowego roweru więc szukam coś fajnego. Nie mam wymagań pomijając jednej - silnik Bosch ( wiadomo dla czego - mówię o swoim doświadczeniu z konkurencją ) w poprzednim rowerem miałem dobre wyposażenie, np zawieszenie full Fox , widelec fox 36 ect ale przyznaje z góry że nie ja wybierałem zestaw. Niestety osoba która się tym zajmowała już nie jest w stanie mi doradzić z powodów zdrowotnych ( wypadek ). Jeśli ktoś był by w stanie doradzić coś podpowiedzieć,  nakierować będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym opisie, ze stajni Canyona, to bym proponował Neourona:on. Model CF9 jest już na transmission i widelcu ultimate. Strive to enturo, rower jest ekstremalnie długi. Jeśli pytający nastawiał by się  się na ostre zjazdy to ok. Ale jak jazda turystyczna, to raczej lżejszy i krótszy rower typu trail. Ale przyznam- widziałem elektryczne strive w Alpach i wyglądają czadersko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi, uspokoiłyście mnie bo widzę że idę w dobrym kierunku, ostatnio oglądałem również to  https://www.bike-discount.de/en/cube-stereo-hybrid-160-hpc-actionteam-750-27.5-actionteam-1?number=20120869-40326542&__delivery=26&__currency=1&gclid=Cj0KCQjwj5mpBhDJARIsAOVjBdrMTdKPiUh6DFCzZehFXz7FR8rcj9kfBj7TigA8_eNGUi9SVz27NGQaAoesEALw_wcB co sądzicie ? 

 

Jeśli chodzi o jazdę do DH mam przeznaczona do tego maszynę ale sami wiecie jak to jest, jedziesz i widzisz kawałek albo "hoppka" i cie aż ciągnie + są miejsca niedaleko domu gdzie są wysokie lasy i pełno ścieżek typu enduro że skoczniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...