Skocz do zawartości

[Kupno] Merida xc full


lukiboss

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, przyszedł czas na kupno elektryka. Mój obecny rower nie nadaje się do elektryfikacji. Chce przeznaczyć na zakup w granicach 6000zł. Mój styl jazdy to 50% asfalt i 50% ścieżki leśne

 Mam 188 wzrostu i 100kg wagi

Czy ten rower jest wart zainteresowania?

https://www.olx.pl/d/oferta/ebike-rower-elektryczny-1500kw-merida-xc-full-21-CID767-IDV3P4E.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2023 o 21:10, KSikorski napisał:

Ulepy lepiej pozostawić ich twórcom.

Czepiasz się. Jak na rózne dziwadła e-bikowe ten jest całkiem schludny.

5 minut temu, KSikorski napisał:

Mnie zastanawia jak to jest... człowiek poświęca mnóstwo czasu na budowę i pieniędzy. Kończy, a potem jednak "nie ma czasu jeździć" i sprzedaje. Niesamowite jak często się to ludziom zdarza. 😉

Robienie sobie dobrze poprzez konsumpcję. Tak zwany problem "paczka przyszła, ekscytacja się skończyła". Wszyscy to przechodziliśmy.

W dniu 20.09.2023 o 22:49, Rafał87 napisał:

ta rama to ma już coś w okolicy 20lat, ciekawe ile jeszcze wytrzyma. Ciekawe jak z luzami na zawieszeniu.

Może mieć i 100 lat. Ważne ile godzin spędziła na szlaku. Ja akurat szukam takowej - lub w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2023 o 09:02, KSikorski napisał:

Mnie zastanawia jak to jest... człowiek poświęca mnóstwo czasu na budowę i pieniędzy. Kończy, a potem jednak "nie ma czasu jeździć" i sprzedaje. Niesamowite jak często się to ludziom zdarza. 😉

Nie ma w tym nic dziwnego. 

To się życie nazywa. 

Mam w domu 3 elektryki,  konwersje. Na jednym jest 50 km przebiegu,  drugi nie ma tysiąca. Pierwszy jest mojej żony która jednak nie chce się bawić w jazdę rowerem,  drugi mój,  uznałem że i tak korzystam z innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2023 o 11:07, lukiboss napisał:

To jakiej ramy szukać? Lubię wysokie ramy z krótką sztyca 

Trudno znaleźć taniego gotowca - żeby tak wszytko pasowało.

W tym rowerze co pudlingowałeś na początku wszystko mi raczej pasuje - prócz tego, ze do tej pory nie wiedziałem takiego długiego amortyzatora i ramy pod niego z tyłu.

(skoro w obecnych rowerach czegoś takiego się nie stosuje to nie kupował bym tego rozwiązania)

 

Może kup rower np. taki:

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-kellys-beast-26-z-pelnym-zawieszeniem-full-CID767-IDWR7yR.html

 

Dokup baterię 20Ah i gotowy zestaw do konwersji z silnikiem jaki wybierzesz (razem z 3500zł)

Plus ten rower za 1000zł

Razem 4500

Plus regulowany mostek ja bym sobie kupił który by podniósł kierownicę o jakieś 15cm dla królewskiej spokojnej jazdy, i jakieś wygodne siodełko.

... a i jeszcze hamulce tarczowe..

 

Edytowane przez Rowerzysta35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...