Skocz do zawartości

[5000 zł] Alternatywa dla Trek Dual Sport 3 generacji 5


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli taki trekking na sterydach? :027: Ze sprawdzonych osobiście:

 

World Traveller - jakiś sloping jest, ale nie wiem czy taki, o jakim marzysz.

Przy czym duży sloping jest jednak niepraktyczny, bo odbiera miejsce w trójkącie - doskonale to widać po braku miejsca na drugi bidon na drugim zdjęciu.

slask-cieszynski-2023-szymon-nitka-09948.thumb.jpg.eaa6fc0407851869bd3a2bc3fa85093b.jpg

 

A gdybyś zmienił zdanie na temat widelca, to duży sloping ma Tourray - także w wersjach bez paska. Nie ma problemu z szerokością opony, ale może być problem z wysokością. Rozmiar 29'' może nie wejść, chyba że zmieścisz się z szerokością w rozmiarze 28''.

miejsce-przyjazne-rowerzystom-w-malopolsce-malopolska-2021-szymon-nitka-01287.thumb.jpg.ac65fcaa4dfb11fe02ab2d31bfb0ddee.jpg

 

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szy, czy ja wyglądam na kogoś kto zapakuje cały majdan na rower i pojedzie w świat? 🤣

Podziwiam Twoje eskapady, ale to nie moja bajka, podobnie jak trekkingi 🙂.

Rozglądam się za lekkim crossem na sterydach albo dobrą bazą pod modyfikacje. Nie zależy mi kompletnie na miejscu w ramie. Ma być lekko, a szerokie opony mają dać powiew komfortu 😉.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, chudzinki napisał:

@szy, czy ja wyglądam na kogoś kto zapakuje cały majdan na rower i pojedzie w świat? 🤣

... nie dziw mi się, naprawdę wyglądasz, jakbyś miał duuużo podkładów, różów, pudrów, błyszczyków, pomadek, tuszów do rzęs, torebek i szpilek do zabrania... 🧐 

image.png.4bccdc598516e3551d3f4adf95b4ac64.png

Szy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat - bo właściwie mam dokładnie takie  same wymagania- może oprócz tego slopingu- jak Chudzinki:)

Niestety na rynku jest tylko Marin DSX, ewentualnie można kupić Treka DS 3 generacji 4 i wsadzić samodzielnie carbonowy sztywny widelec zamiast tego Santoura.

Jest jeszcze Giant Roam - jednak do modyfikacji pozostaje napęd jeśli chcesz 1x + wymiana widelca.

Edytowane przez MBane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MBane, to mamy problem...

Dzisiaj zrobiłem coś czego bardzo nie lubię, a mianowicie pojeździłem po sklepach rowerowych. 

Do Treka na 99% nie wejdzie na tył 2 cale z błotnikiem, do Roam teoretycznie wejdzie. Poza tym z kupnem odpowiedniego widelca karbonowego też nie jest wesoło. Pozostaje chyba Ali. 

Zostaje Giant ToughRoad... 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...