Skocz do zawartości

[Amortyzator] powietrzno olejowy 11/8'' do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Dokumosa napisał:

Maczeta ma nóżki 32mm, markhor ma 30.

Faktycznie, kłamczuszki na stronie Decathlonu albo mają jakieś dziwne wersje, bo tam akurat sprawdzałem wczoraj ceny. Właśnie zmierzyłem Maczetę - mam takowy w rowerze złożonym dla żony, stoi już ze dwa lata i czeka(ł) na swój czas, może zamiast go sprzedać wyciągnę widelec. Pytanie czy warto i jaka tam jest wersja, bo koło 27.5 :D Na spokojnie go wygrzebie. 

@Galvatron myślę że to nie jest zły pomysł, Yari widziałem gdzieś w dobrych pieniądzach. 

Teraz też sobie wypłaszczyłem Marina podnosząc go sterami tak żeby wszedł taper, więc mam <67 stopni, a tutaj zaczynałbym zabawę od 68.

W jego przypadku można sobie swobodnie żonglować skokiem jakby w dobrej cenie był jakiś 150-160? I też są jakieś wersje których unikać? Wieczorem przejrzę co jest po sklepach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czemu 120mm są najdroższe :D

Przeszła mi przez myśl żeby postawić na 35 Gold, bo idzie go kupić najtaniej. Ale potem znowu poczytałem na jego temat, i to jest faktycznie taniocha. 

No nic, będę szukał Yari/Revelation jak zakup roweru dojdzie do skutku, najgorzej że potrzebuję wtedy amorka na już, żeby pojeździć coś na urlopie. 

A Rebie jakoś bym zaszkodził ciężkim rowerem? Bo w sumie mógłbym ją do czasu zakupu czegoś lepszego pożyczyć z innego roweru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez szału, a mam na pewno ten tańszy.

A Raidon w ogóle jest coś wart? To takie pytanie nieco z innej beczki pt. "najlepszy widelec 120-130 skoku do tysiaka". Pytam bo może jeszcze zreanimowałbym ten rower żony, i jeździłby tylko po lesie, i to lokalnym.

To chyba tak naprawdę  wybór między Markhorem, Raidonem a Judy Gold. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2023 o 02:27, MikeSkywalker napisał:

Po lekturze forum wiem już żeby odrzucić wersje inne niż Gold,

A co z nim jest nie tak? podeślij jak możesz linki do tematów. Bardzo mnie kusi ten gold tym bardziej, że ma prześwit grubą oponę.

W dniu 28.07.2023 o 19:32, Sobek82 napisał:

Wziąłem sobie dla zabawy Aiona 35 Evo boost 140mm dla zabawy za 570zł z allegro.

Doszedł już do ciebie, wszystko z nim w porządku. Widziałem tą ofertę i zastanawiam się czy z amorem wszystko ok. Czy może przyjdzie ziemniak w kartonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...