Skocz do zawartości

[DO 4200PLN] MTB do szybkiej jazdy po lesie i niewysokich górkach


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Wojcio Dziękuję bardzo za odpowiedź. Chodzi ci raczej o Stoic 2 :D. Tak bardzo podoba mi sie wizualnie, szkoda, że nie ma blokady amorka na kierownicy, ale może za dużo wymagam jak za taką cenę MTB. Masz może pojęcie czy jeśli zamówie ten rower to przyjdzie skalibrowany ( przerzutki/hamulce)?

Edit.

@Wojcio A powiedz mi mógłbyś cos powiedzieć np o tych rowerach ofc w porównaniu do Stoic 2 Canyona ? 

Marin San Quentin 1 2023

https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-marin-san-quentin-1-2023#tab.shipping

Octane One Prone 29 2022

Duża promka na nim z tego co widać. 

https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-octane-one-prone-29-2022#additional

 

Edytowane przez MalarzProceder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko co wiem - kupiliśmy dwa różne Canyony i oba były bardzo proste w montażu, nawet przerzutki nie trzeba było regulować. Ja mam 187cm i nogę 88 i pasuje mi L. Przy dłuższej nodze i krótszym tułowiu pewnie nawet bardziej. Kluczowy to jest typ widelca - pewnie w canyonie najlepszy ale producenci nie chwalą się, który model tłumika jest w nich zastosowany i to by warto zbadać osobiście, bo nie chcesz widalca z blokadą a bez regulacji.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@Wojcio OK dzięki za odpowiedź. Będę brał tego stoica 2 chyba. Te modele 2, które podałem na górze są dostępne stacjonarnie u mnie w mieście i sam nie wiem czy nie warto im sie przyjrzeć, bo jednak pod ręką. Mógłbyś choć troszkę ocenić te dwa rowery względem Canyona stoic 2, żeby na serduszku było lżej czy za bardzo nie biorę w ciemno, a pod nosem podobne jakościowo modele? 

Miłego dzionka i fajnych ścieżek 

 

Edytowane przez MalarzProceder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...