Skocz do zawartości

[łańcuch] ilość biegów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy próbowaliście może założyć łańcuch przeznaczony do napędów 11 czy nawet 10.. do kasety 12? Jak to chodziło? Sorry ale ceny łańcuchów 12 są przesadzone... W chwili obecnej na kasecie 9 chodzi łańcuch 8.. wszystko pięknie śmiga..   oczekując wysokiej trwałości może warto kupić łańcuch do elektryków np kmc e11 ?  Myślę że szansa że 11s na kasiecie 12 będzie chodził prawidłowo to jakieś 95%.. z łańcuchem 10 na 12 może być już gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec 10 odpada... ale 11 niemal na pewno podejdzie.. niestety najtańsze łańcuchy to szrot, na własnym przykładzie hg40 przeżył 300km... connex 800 3500, kmc z9 w nowej szosie 1000 km, campagnolo record c9 ponad 5000 i wymieniłem z zasady... tani accent 9s w napędzie 1x9 poddał się po 300km, campa c9 w tych samych warunkach 5500km (mtb 1x9) , kmc x9 okazał się wyraźnie lepszy od z9 czy taniego accent, dlatego wole kupić wyższej klasy 11 za tyle samo

3 godziny temu, Mihau_ napisał:

Zakładaj, najwyżej będziesz jeździł na dwóch albo trzech sąsiadujących koronkach jednocześnie. W sumie genialne, łańcuch tani i kaseta się mniej zużywa 

nie opłaca się kupować drogich kaset, miałem sunrace 9s 11-34 i w parze z campa c9 przejechała sporo... sunshine 9s 11-32 wszystko super, kupię taki oryginał za 400 i co? Zużyję np. koronki 17 15 tak że będzie przeskakiwać i cała kaseta szrot.. mimo że np 50 42t będą ok... a w ztto czy sunshine wystarczy kupić nowe koronki i wymienić

Teraz mam sunrace 9s 11-40, 11 13t już wymienione, 15t i 18t tak średnio bym powiedział ale jeździ. Gdybym chciał dalej jeździć na 1x9 to tylko kupić 15t i 18t i można jechać dalej. Im większa koronka tym dłużej pojeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...