Skocz do zawartości

[Mleczko tubeless] jakie wybrać, złoty środek


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie mleczko polecacie( złoty środek nie zbyt gęsty, nie zbyt rzadki, który nie niszczy opon i nie zostawia trudnozmywalnych plam, słabo wysychające, w niskiej cenie? Najchętniej kupie 500ml lub litr.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez szymon43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szymon43 napisał:

Najbardziej zależy mi na mleczku które wysycha bardzo wolno więc szukam osoby która korzysta np. 1 rok po tym roku sprawdza jakość.

Expand od czterech lat, trezado od roku. Jedno i drugie wolno schnie, to jest po miesiącu od wlania wciąż chlapie w oponie.

Obecnie ciążę w kierunku trezado z uwagi na biodegradowalność.

Edytowane przez KSikorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zeszły sezon do MTB zalałem X-Sauce. Jestem bardzo zadowolony. Kontrola stanu mleka po 6 miesiącach od aplikacji pokazała że jest "zdrowe". Dodam tylko że dobrze działa również w temperaturze około 0°. Do butelki mleka dostajesz woreczek "granulków", które podobno wspomagają działanie. Jak dla mnie najlepsze mleko jakiego używałem. 

Bardzo dobre było mleko z Syncros'a (to zielone) ale od zeszłego roku jest już hiper ekologiczne a co za tym idzie, jego działanie jest podobne do działania czystej wody 🙄  Trezado i Caffelatex nie polecam. Słabo kleją, szybko wysychają a doczyścić oponę to już wyższa szkoła jazdy.

Stan's jest bardzo dobry. Pod każdym względem.

Dodam tylko że moje opinie dotyczą jazdy mtb na ciśnieniu nie przekraczającym 2 bar. Jak to działa w szosie, nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Muc-Off ktoś próbował? Około stówka za litr to dobra cena. Do tej pory jeździłem na Stansie, ale jest dość drogi i skuteczny tylko w przypadku niewielkich otworów. Oglądałem jakieś recenzje tego Muc-Off i radził sobie całkiem dobrze (ale wiadomo, w recenzjach najlepiej radzi sobie to, czego producent za nie płaci ;)).

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...