Skocz do zawartości

[8000] pełna amortyzacja zawirowania rynkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy ale "stworzony dla zabawy" to hasło reklamowe a ja mówię że, "... ze słonecznej Kalifornii" to slogan. 

Dlaczego ? 

Bo rowery tylko na desce kreślarskiej widziały Kalifornię. 

W sumie to biorąc pod uwagę moje doświadczenia z Marinem, tzn z przedstawicielem w WaWie to faktycznie wszystko się zgadza, made for fun. Ale tylko spoko, tylko sobie piszemy 😁

Edytowane przez XC100S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kaktuss123456789 napisał:

Rift zone 2 2022 -8900zł

rift zone 1 2023 - 8500zł 

rift zone 1 2022 - 7500zł

 

Który i Ew. Dlaczego. Co byście wybrali 

Ja bym brał 2 z rocznika 23. 

Nie wiem, dobierz jakoś kasę i ... 

Tylko to wchodzi w grę, tak myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, am100s wypada dużo lepiej pod kątem osprzętu. Natomiast marin mi się podoba, po prostu. Dużo bardziej niż rockrider. Marka nigdy nie była dla mnie wyznacznikiem, ale w tym wypadku udało się zbić cenę za rifta2 22r do 8300. I wydaje mi się, że na ten moment jego osprzęt mi w zupełności wystarczy. Z czasem można co nieco wymienić ;) 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, XC100S napisał:

Bo rowery tylko na desce kreślarskiej widziały Kalifornię.

To i tak dobrze :D

Każdy choć trochę zorientowany wie, że i rowery i elektronika to głównie Azja. Jak napisano wyżej - w tej samej fabryce klepią topowe modele i budżetową padlinę. Nawet jak się podzespoły zgadzają, to marka premium będzie miała porządna kontrolę jakości, która też kosztuje, jak trzeba sprawdzić co którąś sztukę. Do tego koszt marketingu itp.

Sam miałem wcześniej rowery z Deca i dobrze je wspominam. Tutaj nie płacisz za napis na ramie. Marin też miał wpadki, o problemach z polskim dystrybutorem też słyszałem od sprzedawcy z jednego sklepu, który zerwał współpracę. W innym sklepie sprzedawca oferował mi rabat na RZ3 2022 ale i tak było to grubo powyżej mojej wypłacalności, że o budżecie nie wspomnę. Też uprzedzał o wzrostach cen w nowym roczniku, dodał nawet, że jego zdaniem te zmiany konstrukcyjne nie są warte aż takiej podwyżki.

A OP gratuluję, mamy takie same rowery :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...