Skocz do zawartości

[okazje i promocje] w sklepach internetowych


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

„Te wszystkie opony są z Tajwanu,  to nic złego. 
Chiny mają zamiar niebawem zająć wyspę, którą uważają za swój teren. 
Aktualnie jest totalna wyprzedaż wszystkiego z Tajwanu. 
Wszystkie wielkie ważne fabryki mają system destrukcji w chwili ataku przez Chiny.” 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rumcajs. Sprawdź jeszcze za jakiś czas  bo dostępność opon flukuuje cały czas, np. te gravelowe ramblery, reavery itp na pewno nie były dostępne w sobotę gdy już akcja trwała i pojawiły się bodajże w poniedziałek.

@Greg1 Jak do Gate to ja bym chyba brał maksymalnie Rekon Race (jeżeli nie np. Crossmark gdyby były dostępne w super cenie 2.25). Ale ja planuję hardtaila ugravelaviać :)

@Mentos Nie no bez jaj. Rozumiem kontrowersje związane ze kontrowersyjnym luksemburskim outletem ale Amazon? Joe Bezos budujący piramidę opartą na polskich rowerzystach?

 To jest Amazon i można by powiedzieć nic niespotykanego: 

https://www.pepper.pl/promocje/amazon-blad-cenowy-karma-dla-psa-purina-one-8x800g-843593

Zastanawiający jest jedynie dość długi czas trwania całej sytuacji. Na mój nos Joe zwolnił z tysiąc osób kontrolujących ceny i całość nadzoruje (ucząca się jeszcze) AI - nowoczesność w domu i zagrodzie. Ciekawe jak długo OLX będzie zawalony tymi oponami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wr81 zamówiłem 2 x Receptor (w planach miałem w tym roku kupno Terra Trial 40c bo mam obecnie w grawelu drutowe Terreno Dry 35c i tak sobie mi sie na nich jeździ), 2 x Rekon Race (wiosną zamówiłem Race Kingi z wyprzedaży w DE chyba za 12 EUR ale przez mój błąd wróciły do nadawcy) i 1 x Rekon jakby co na przód jak będę chciał po bardziej mokrym jeździć albo sie w góry wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wr81 napisał:

@Mentos Nie no bez jaj. Rozumiem kontrowersje związane ze kontrowersyjnym luksemburskim outletem ale Amazon? Joe Bezos budujący piramidę opartą na polskich rowerzystach?

 To jest Amazon i można by powiedzieć nic niespotykanego: 

https://www.pepper.pl/promocje/amazon-blad-cenowy-karma-dla-psa-purina-one-8x800g-843593

Zastanawiający jest jedynie dość długi czas trwania całej sytuacji. Na mój nos Joe zwolnił z tysiąc osób kontrolujących ceny i całość nadzoruje (ucząca się jeszcze) AI - nowoczesność w domu i zagrodzie. Ciekawe jak długo OLX będzie zawalony tymi oponami...

 

Nie no, też tak myślę. Tryby takich korpo mielą wolno. Wiem jak to od podszewki wygląda. Na mój nos jakieś AI albo jakiś ciapaty nie wprowadził dla polskich Amazonowiczów "rejtów" dla pary EUR/PLN i to są ceny które miały być w EUR ale nam się w PLN podpowiadają. Nie wiem tylko jak to możliwe że na tylko wybrane produkty. Może to miały być jakieś promocje w osobnej tabelce w Excelu. Ciekawe czy 2x Disector które mam potwierdzone na Grudzień wyślą, czy się połapią do tego czasu i mi to skanselują/oodadzą hajs 😉 Ale 2 gumy mam już potwierdzone że wyszły, nie mogę się doczekać co znajdę oststecznie w kartonie, normalnie 'anboksing kinder niespodzianka' 😄.

Edytowane przez Mentos
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mareckiabc To zazdrość nie-kupujących.. chcieliby a się boją ;) A na serio jedyne konkretne problemy poruszane na tym forum to z tego co pamiętam przypadek @Dokumosa z uszkodzonymi w transporcie amortyzatorami i problemami z reklamacją/zwrotem środków oraz wyciek danych/włamanie na stronę+phishing email. Temat dłuższych niż deklarowane czasów dostaw jest powszechnie znany i szeroko opisywany tak że kupując tam wiadomo na co się decydujemy. Temat kasowania odwoływania zamówień również - mnie dotknęło 2 razy: raz skasowana cała dostawa zestawu kół M1900 po 2 miesiącach czekania, po informacji zwrot środków w 3 dni +10EUR w loyalty points, kilka dni temu zamówienie wysłane z 2 z 3 produktów (brak najdroższego elementu l- klamkomanetki tył GRX) - również zwrot środków w 3 dni od informacji + 5EUR w punktach.

Disclaimer: Nie pracuję dla RCZ ani Maxxisa ani Amazona. W Luksemburgu byłem ze 4 razy w życiu ale ostatni raz z 10 lat temu :)

Edytowane przez wr81
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się chyba nie chciało, ile przycinają na sztuce, 100zł? 

Aczkolwiek jak się złoży tak, że nie wykorzystam tego wszystkiego to chętnie sprzedam :D

PS. Skusiłem się jeszcze na drugiego Assegaia i Dissectora Exo + MT . DHR DD w tej chwili są wykupione, aczkolwiek mieszanka Maxxgrip mi na tył nie pasowała.

Edytowane przez NerfMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A właczała Wam się lampka że to jakiś przekręt? Mi się właczyła ale posprawdzałem HTTPS, kłódeczki, certyfikaty, moje konto Amazon Prime i wyszło że wszystko okej. Dziwnie mi się tylko za drugą reazą zachowała karta Revolut, przyszło że transakcja podejrzana i karta zablokowana, zapłaciłem przelewem. Będą jaja jak to piramidka Bezosa , Ci z przodu dostaną, rozpropagują promkę, tłum x100 nakupi, napłaci i tyle kasy było 😉 No ale za tą kaskę mogę ryzyk fizyk ;-).

One są z krótką datą przydatności do spożycia. Ot, cała tajemnica. 😜

Edytowane przez Roballinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcin_ostrów napisał:

Zerknąłem na olx , zasypany oponami maxxisa :D

to się za chwilę skończy albo mocno ograniczy. Chyba już w tym roku mają iść te raporty o sprzedaży rzeczy "używanych" przez Kowalskiego i limitach, powyżej których będą się interesować urzędnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eathan napisał:

to się za chwilę skończy albo mocno ograniczy. Chyba już w tym roku mają iść te raporty o sprzedaży rzeczy "używanych" przez Kowalskiego i limitach, powyżej których będą się interesować urzędnicy. 

I słusznie, bo niektórzy to mają nieopodatkowane sklepy rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...