Skocz do zawartości

[okazje i promocje] w sklepach internetowych


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

 

18 minut temu, wr81 napisał:

Pierwsze zamówienie wysłane..

image.thumb.png.3b31e3db2068fa58407fb1280ec52df0.png

 Ciekawe co Ci powysyłają, obawiam się że może być jakieś losowe burdello 😉 Patrzyłem na te same co kupiłeś, ale tam w opisie wyszło, że to szytka i podziękowałem. Szukając "swoich" do ęduro też opisy są niejednoznaczne, albo nie ma jaki rozmiar, na zdjęciach jest inny model niż w opisie, zrezygnowałem. 

 

image.thumb.png.dfa9c642cc29174446f5089185b0b33e.png

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szytka rozmiar 700x45? Tłumaczenie maszynowe... od Amazonu chyba tylko Aliexpress gorsze. Za to zwroty są  bezproblemowe więc nie ma co się zastanawiać. Co przyjdzie  - pokażę :)

W opisie produktu najwięcej wnoszące jest pole "Informacje o tym produkcie" :

image.thumb.png.d60a8a85297afaf3f2d26c7304035d5a.png

Pieghevole=folding=składana

 

P.S. poniżej Minion w wersji szytka

image.thumb.png.3e740d4b823228a6f6a688200648eb07.png

Edytowane przez wr81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie burdello, ale opisowe 😉 No i zapomniałem że odsyłki mam gratis, bo mam PrimeVideo opłacone czy jakoś takoś, chyba cza się pobawić w kupowanie tego w ciemno 😉 Z tego co widzę w opisach to nawet nie wiem co kupiłem patrzac na te informacje o produkcie co pokazywałeś 😉

image.png.75f18d3634c356fe9323d7fcad894799.pngimage.png.214ce1824f89c6c58e368b0e97634ae9.png

image.thumb.png.a55fadd1804d2f2770194fea9057d064.png

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy są spoko :) Tu np piszą że trakcja wyku..ście zaje..sta image.png.9ff69209779c43c2d68b0b370f495743.png

Ponownie asortyment został uzupełniony i wróciły/pojawiły się opony których nie było w ofercie rano.. z poniższeg screena były 3 opony dostępne, reszta doszła..

Tak że nawet jak się raz nie znalazło nic to warto sprawdzać.

image.thumb.png.41e3d64c20fdb9dbf176143b855a52bd.png

Zamówiłem jeszcze te Reavery Tanwall, najwyżej oddam te czarne z terminem na grudzień...

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wr81 napisał:

 

Coś tam skladanego jest wg. tłumacza google.. 

image.thumb.png.160eff16d7c06bad72b66d0a46db73d3.png

 

image.thumb.png.5d7ac7a5f641ab1eac183603e6723a34.png

poza tym wymiary produktu ( w tym wypadku w calach) sugerują zwijaną + drutowe są raczej 60tpi a tu jest napisane 120..

image.png.e31b594cef732832ac80a96a8627b12b.png

ale gwarancji nie daję :)

Tak po nr katalogowym podanym w tej ofercie a porównanym do nr właśnie zwijanej zgadza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, faktycznie pojawiły się kolejne Maxissy na Amazonie. Opisy nadal 'z dupy' i nie wiadomo co przyjdzie, ale 3szt ędurówek kupione, co ciekawe 2 z dostawą grudzień 2024, ale przeprocesowane/zapłacone , czekam 😉

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem, bezpiecznie na tył, bo na tył to mogę wrzucić jakieś byle co w razie czego. 85pln za DHF 3CT EXO+ i chyba 82pln za DHR też EXO+ ale mieszanka zagadka bo w opisie tylko "3CMax", no ale za tyle, to mogę zaryzykować :)

DHF ma być w sobotę niby, więc dam znać co przyszło. 

Edytowane przez Rumcajs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie do tego Rekona Race to lepiej na przód wziąć coś innego? Np. Rekon czy też Rekon Race też będzie git? Rekon Race jest w szerokości 2,35' i 120 TPI a Race jest albo 2,4' i 60 TPI albo 2,25' i 120 TPI i nie wiem co by było najlepsze. Chyba, że 2 x Recon Race i 1 x Rekon jakby co? Ale który Rekon?

Edytowane przez Greg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem  2x Rekon Race (tył +opcja przód) + 1xRekon (opcja przód) tyle że wszystkie 29x2.40WT pod kątem "przyszłego projekty downcountry/trail", czyli coś trochę cięższego niż Twój Gate (o ile do niego bierzesz) :) Rekon termin dostawy na ten moment (to Amazon i może fluktuować) 12 czerwca, Rekony Race 9 grudnia (przy zamwianiu było okienko czerwiec-grudzień).

Co do Rekona 2.25 na przód przy tyle 2.35 to byłaby raczej nietypowa konfiguracja..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właczała Wam się lampka że to jakiś przekręt? Mi się właczyła ale posprawdzałem HTTPS, kłódeczki, certyfikaty, moje konto Amazon Prime i wyszło że wszystko okej. Dziwnie mi się tylko za drugą reazą zachowała karta Revolut, przyszło że transakcja podejrzana i karta zablokowana, zapłaciłem przelewem. Będą jaja jak to piramidka Bezosa , Ci z przodu dostaną, rozpropagują promkę, tłum x100 nakupi, napłaci i tyle kasy było 😉 No ale za tą kaskę mogę ryzyk fizyk ;-).

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...