Skocz do zawartości

[okazje i promocje] w sklepach internetowych


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Za 1000 może (bazowa cena 2100 bodajże) .W sumie najbliższy Decathlon jest bezpośrednio przy rzeczonym Carrefourze Zakopianka...

Znalazłem jeszcze informacje o wcześniejszej wyprzedaży tego wynalazku na niezawodnym pepper.pl

https://www.pepper.pl/promocje/kimet-rower-700cx40c-gravel-alu-21b-852395

Egzemplarz ze zdjęcia może być jednym z ostatnich jak nie ostatnim egzemplarzem... zdjęcia robione dzisiaj ok 13. 

 EDIT:

Żeby tradycji stało się zadość tani Maxxis z Amazonu na dobranoc

Maxxis Aspen 29x2.40WT 120TPI EXO TR 66PLN

 

image.thumb.png.86bf18b4e1c7c2e4f146426cdd5707d3.png

Edytowane przez wr81
dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kona Honzo 2022 rozmiar XL szary ( na wzrost 185-194 cm) 784,99 € (po zalogowaniu). Dość agresywna geometria ramy, krótki tył, amor powietrzny RockShox Recon RL Solo Air 120, hamulce dwutłoczkowe Shimano MT410 (tarcze RT30  - tylko żywica), dropper, napęd Deore 1x11  i sztywne osie.

https://www.privatesportshop.es/catalog/product/view/id/3416795

Dojdzie przesyłka ok. 200zł i czekania z 2 tygodnie ale to i tak będzie warto.

1.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KSikorski napisał:

CR jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o tempo realizacji i dostawy.

Byłem dwukrotnie w podbramkowej sytuacji i CR ratowało mi dupę. W takich przypadkach akceptuję dopłatę.

I tak jeżeli chodzi o czas realizacji nie przebiją R2B. W niedziele po południu kupione , w ten sam dzień w NIEDZIELE wysłane  we wtorek rano doręczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pecio napisał:

I tak jeżeli chodzi o czas realizacji nie przebiją R2B. W niedziele po południu kupione , w ten sam dzień w NIEDZIELE wysłane  we wtorek rano doręczone.

Przebiją, bo w niedzielę o 13.00 zamówione w poniedziałek o 7.30 było w paczkomacie w mojej wiosce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pecio Jak widzisz nie było tak źle z tą ceną. ;) Rozmiar 30.9 ktoś już sprzątnął i przez to gul mi już tak nie rośnie.

Wiem, że będę takiej potrzebował, ale pewnie wtedy wszystkie będą po 1500+, a teraz nie miałem jak kupić.

Po niemieckich nie bardzo wiem jak szukać tego co chcę, nie zauważam dobrych ofert i często marnuję czas. Zza granicy jak coś kupuję, to zazwyczaj to czego u nas nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brombosz jeżeli się z dostawą nie śpieszy to hiszpańskie ,austriackie  , niemieckie sklepy  jeżeli chodzi o ceny miażdżą  polskie oferty.  Fakt trzeba  wertować  ich strony w poszukiwaniu interesującego  "materiału" .  A jak masz rodzinę w USA ( darmowy ,bezcłowy transport 😉😁) to na Foxy , RS, ramy  (i inne amerykańskie wynalazki)   są  tam czasami tak potężne promocje  ,że aż głowa boli i żal nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale żeby u nas kupić obecnie rower to trzeba albo bardzo chcieć, albo mieć za dużo wolnych środków lub mieć sklep i serwis blisko domu. Ostatnio oglądałem Scotta scale i cannona scalpela i ceny o 25% niższe poza rodzimym rynkiem to norma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał odzieży rowerowej, to na Siroko.com można użyć do jednego zamówienia dwóch kodów rabatowych. :)
Po wpisaniu w koszyku "PCM9299" cała zawartość strony jest rabatowana 10% (niby ten kod ma być na 15%, ale u mnie obniżyło o 10), po dodaniu wybranych produktów przechodzimy dalej do formularza z danymi, gdzie mamy kolejne pole do wpisania kodu - po wpisaniu tam "BACK10" uzyskujemy następne 10% rabatu na zawartość koszyka. ;)

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dłubie przy pancerzach i linkach przerzutek MTB, to jest dobry deal na alle (zwłaszcza jak macie SMART'a) - towar od sprawdzonego sprzedawcy. Ja mam jeszcze zapas, więc nie skorzystam.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-linek-i-pancerzy-shimano-mtb-optislik-11132923568?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_bpg&utm_campaign=PLobserved_bpg&utm_content=11132923568

 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...