Skocz do zawartości

[okazje i promocje] w sklepach internetowych


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Assegai i 2x Rekon. Rekony miały dostawę na koniec czerwca, a assegai w tym tygodniu. I Dostałem maila, że póki co wysyłają Assegai, a reszta jak będzie. Ciekawa polityka. Chyba jeszcze coś dokupię :) Ale póki co czekam jaki ten Assegai przyjdzie, czy zgodny z opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greg1 Ja zamowiłem (chyba) to samo 2 czerwca a ma przyjść w środę.. może z magazynu w PL.

edit: wróć mój inny bo z 3C..

image.thumb.png.685a14d7246b343fa8349c1af9b61b29.png

@mareckiabc U mnie to samo te Ramblery przyszły jako 2 przesyłki w oddzielnych kopertach. Może nie mieli chwilowo pudełek zoptymalizowanych wielkościowo..? Magazyn Amazona w Niemczech 

Edytowane przez wr81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sky87 napisał:

Kupiłem Assegai i 2x Rekon. Rekony miały dostawę na koniec czerwca, a assegai w tym tygodniu. I Dostałem maila, że póki co wysyłają Assegai, a reszta jak będzie. Ciekawa polityka. Chyba jeszcze coś dokupię :) Ale póki co czekam jaki ten Assegai przyjdzie, czy zgodny z opisem.

Zgodny :D

image.thumb.png.ab9fc031e621c6423549725e2258b883.png

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Greg1 napisał:

Ja zamówiłem wczoraj o 13:00 a dzisiaj już pierwsza paczka przyszła

Compress_20240606_182045_5121.thumb.jpg.108d2b3c14a349e7406aefcc92f36779.jpg

 

mam pytanie, czy miałś porónanie tych Rekonów 2.4 do Ardentów 2.4 może? No i na stronie maxissa widzę Rekon Race, Rekon Plus i nie widzę 'zwykłego' - to jakiś starszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxxis ma chyba kilka stron.. Faktycznie pierwsze wyszukanie z googla daje stronę z ograniczonym wyborem... nie ma rekona, nie ma np. reavera z gravelowych..

https://www.maxxis.com/int/tire/rekon/ tutaj z kolei rekon jest.. może nie jest dostępny w niektórych krajach? Albo ich strona działa jak Amazon (czy Bikeinn) ;)

Edytowane przez wr81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mentos napisał:

mam pytanie, czy miałś porónanie tych Rekonów 2.4 do Ardentów 2.4 może? No i na stronie maxissa widzę Rekon Race, Rekon Plus i nie widzę 'zwykłego' - to jakiś starszy model?

Nie miałem porównania bo to są moje pierwsze Maxxisy, do tej pory jeździłem na jakichś podstawowych Schwalbe, teraz miałem kupić Continentale Race Kingi przód i tył plus dodatkową Cross King na przód (w sumie nawet już kupiłem na wyprzedaży jednego z niemieckich sklepów za 8 czy 12 eur sztuka ale przez mój błąd wróciły do sprzedawcy) a te po prostu się trafiły.

Rzeczywiście na polskojęzycznej stronie Maxxisa nie ma "zwykłych" Rekonów ale jest to opona bardzo często polecana na przód do Rekon Race na tyle.

P.S.

Jakby ktoś był zainteresowany to na Zalando Lounge są kaski POC i Bell i ochraniacze w fajnych cenach

Edytowane przez Greg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...