Skocz do zawartości

[okazje i promocje] w sklepach internetowych


TheJW

Rekomendowane odpowiedzi

Dla miłośników graveli i cygańskiego złota..

image.thumb.png.f2660e2534f4f811862b95782803b3f6.png

Dostępny czarny i pomarańczowy, różne skoki i offsety.

 

https://www.bike-discount.de/de/fox-racing-shox-32-k-float-tc-700c-factory-fit4-3pos-adj-tapered-kabold

https://www.bike-discount.de/de/fox-racing-shox-32-k-float-tc-700c-factory-40-fit4-3pos-adj-tapered-kabolt

 

Piwerszy prawdziwie gravelowy widelec od foxa. Poprzednik  - prowizorka 32 SC AX najtaniej był chyba za 329eur ( w kontrowersyjnym outlecie oczywiście).

Dla gardących stylem bling-bling wersja performance elite za 399eur

image.thumb.png.1ca262babce53ad78cc6e664c01def94.png

 

 

 

 

Edytowane przez wr81
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Czyli tak - opony 47mm, przedni amortyzator... Gdyby tylko jeszcze zamontować do tego prostą kierownicę... ;)
1-2 sezony i zaczną wygrzebywać z magazynów stare formy do hardtaili i stworzą rewolucyjne gravele. :)

Edytowane przez TheJW
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gonitwy za amorkami w gravelach. Przesiadłem się z fulla na gravela. Na samym początku było twardo, ale:

  • niższe ciśnienie, 
  • grubsze gumy, 
  • grubsza owijka + żel pod, 

I nie widzę problemu. Jeździ się całkiem spoko. Do tego cenię sobie to, że 100% serwisu roweru robię sam. W przypadku fulla foxy leciały do serwisu a tam tanio nie było... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TheJW napisał:

Czyli tak - opony 47mm, przedni amortyzator... Gdyby tylko jeszcze zamontować do tego prostą kierownicę... ;)
1-2 sezony i zaczną wygrzebywać z magazynów stare formy do hardtaili i stworzą rewolucyjne gravele.

Nie trzeba nic wygrzebywać. Są już gotowe. Od razu z armorem z tyłu i porządnymi oponami. Po co bawić się w półśrodki.

 

New gravel.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greg1  Pisałeś że się spóźniłeś w innym wątku - Czarne (na ten konkretny moment) znowu dostępne, wysyłka w miesiącach (ale generalnie wysyłają znacznie szybciej..)

image.thumb.png.2bb44bb4e01e86205cc96f4e5435a108.png

 

 

Chwilowo dostępne też ponownie cienkie kiszki..

image.png.ef74d75300b7d759a4d51d2a53b4f1d6.png

 

Oraz gruba dzida, (jednocześnie DD i DH casing???)

image.thumb.png.11a729cb024cf2355d82919b6bcb6ba2.png

 

Edytowane przez wr81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechaniczne... Kontrowersyjny outlet przebija dzisiaj pełną hydrauliką:

image.thumb.png.cc46de2c0e49117142b8b787cc9fa1f0.png

272PLN + 112PLN wysyłka. Co prawda nie wiadomo kiedy, czy i co dokładnie dostarczą (flat mount or post mout depending on supply), za to można coś jeszcze dopchać bo z tym kodem jest dość dużo pokrewnych pozycji.

image.thumb.png.1a9475318e3c00273d776f8fe83add3b.png

image.thumb.png.8394d329d1a42242177ce01d080b590f.png

Oczywiście przypominam zakupy w tej instytucji tylko dla pełnoletnich, świadomych blasków, cieni, "our philosophy" ,  wycieków danych,  tematu płatności kartą itpd.

Dla spragnionych prostych i szybkich zakupów klasyka z Amazona: Minion DHR II EXO TR 29x2.60 za 74PLN link

image.thumb.png.94a57d99d9952057f04e8da4eae8d923.png

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja mam nietypowe pytanie - kupiłem przedmiot na amazon.de, został wysłany przez Deutsche Post a do mnie trafił kurierem. - GLS, mimo że na etykiecie jest DHL..

Postanowiłem towar zwrócić, została wygenerowana etykieta zwrotu - tylko nie wiem, co z nią zrobić :) 

Wygląda tak (obciąłem kod kreskowy):

image.thumb.png.4cfb6aa563de060b94bba2120d4c06f0.png

 

Na stronie amazona jest info, że mogę zwrócić w inny sposób ale na swój koszt.

Co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wspierać polskie firmy a nie jakieś obce :)

A tak na poważnie Deutche Post i DHL w Niemczech to tak jakby jedno, jak Pocztex i Poczta Polska u nas. Jeśli nie ma napisane na stronie przez kogo robić zwrot (bo rozumiem, że należy się darmowy, tak?) to poszedłbym na Pocztę i zapytał czy honorują a jak nie to do punktu odbioru GLS i też się zapytał czy honorują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spidelli z powiązań DP AG i DHL (DHL jako logistyczne i światowe "ramię" poczty niemieckiej) wynika zestawienie tych dwóch firm na etykiecie. Niemiecki nadawca skorzystał z jakieś "wspólnie brandowanej" usługi. To jedno, a drugie, że teraz wszędzie tnie się koszty, więc przewoźnikiem po polskiej stronie granicy - dla przesyłki formalnie jak najbardziej pocztowej -  może być ktokolwiek, kto posiada status operatora pocztowego i zaoferował swoje usługi przewoźnikowi od strony nadawcy - np. GLS. To wcale nie musi być operator wyznaczony/narodowy/monopolistyczny - jakikolwiek status teraz PP posiada...

Zdarzyło mi się (poza przypadkami DP/DHL>GLS właśnie) - na tej samej zasadzie - otrzymywać przesyłki z Holandii - formalnie nadawane jako pocztowe, z przewoźnikiem od strony nadawcy DHL 🙂, a po stronie polskiej - uwaga - InPost. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...