Skocz do zawartości

[Dodatkowe akcesoria] Dołączone akcesoria do nowego roweru


irowerem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o wyjaśnienie, załączam dwa zdjęcia

1.Są odblaski (czerwony) pasuje na sztyce bez gumy pod9bnie biały odblask pasuje na kierownice, czy to jest guma gdybym chciał zamontować odblask/światełko w wąskim miejscu kierownicy? Czy to ma może jakieś inne zastosowanie?

2.Czarna mała zaślepka, z drugiej strony ma taką małą dziurkę, gdzie to wsadzić?

3.Czerwone to zaślepki do hamulców tarczowych ale są różne kształtem(?) Rozumiem, że jedna na przód a druga na tył

20230106_145426-min.jpg

20230106_145439-min.jpg

Edytowane przez irowerem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblaski jak to odblaski, guma jest w razie czego. Też bym ich nie montował, ale wydaje mi się, że poza oświetleniem, są chyba obowiązkowym wyposażeniem, jeżeli chodzi o przepisy.

Ten mały korek z dziurką jest na pewno do kierownicy.

A plastiki do hamulców są 2 różne bo sklep dał co miał, ale przewidziane są to tych samych modeli zacisków i oba będą pasować na tył i na przód.

Ten, który ma więcej plastiku jest starszy, a mniejszy nowszy, bo ktoś kto je produkuje dla shimano, w końcu się obudził i stwierdził, że mniejsza ilość materiału oznacza większe oszczędności ;)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały odblask do żółtego pojemnika na tworzywa sztuczne :D Nie wiem po co to produkują, pewnie w innych krajach jest wymagane. U nas tylko tył - więc możesz zamontować. Ja jednak, podobnie jak poprzednik polecą taśmę odblaskową - czy na ramą, czy na sztycę, różne opcje widziałem - ja mam na sztycach. Przepis spełniony, a poza tym to i tak trzeba oświetlenie. 

Czarna zaślepka do śruby kapsla sterów. 

A dystanse do zacisków - jak zdejmiesz koła, żeby przy przypadkowym wciśnięciu klamki klocki hamulcowe się nie przytulały. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Biały odblask do żółtego pojemnika na tworzywa sztuczne :D Nie wiem po co to produkują, pewnie w innych krajach jest wymagane. U nas tylko tył - więc możesz zamontować.

Białe odblaski są obowiązkowe m.in. w Niemczech. Zresztą żółte na pedały też. Więc jak ktoś się wybiera na jakąś wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów to trzeba je teoretycznie mieć

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...