Skocz do zawartości

[3000] MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Od kilku dni przeszukuje internet w poszukiwaniu jakiegoś roweru, nie mogę się na nic zdecydować, prosiłbym o pomoc. 
Wcześniej użytkowałem Kross Hexagon R5 2015, teraz po 2 latach chciałbym powrócić do jazdy na rowerze.
Rower będę użytkować czasem w mieście, choć moim głównym celem jest jeździć bardziej w terenie. 
Budżet mogę lekko nagiąć gdyby pojawiłaby się jakaś ciekawa opcja. Rower chciałbym zakupić w Bydgoszczy. 
Wzrost 167
Waga 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Poza znanymi markami, które oferują w tym budżecie osprzęt z niskich grup proponuję zajrzeć do Decathlonu. Możesz zerknąć na modele XC100 (ostatnio w promocji był za 3800 zł) oraz Explore 540. Wykraczają co prawda poza budżet, ale to ciekawe opcje w porównaniu z tym co oferuje konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.intersport.pl/rower-gorski-mtb-kona-2022-fire-mountain-27-5-b22fmm03.html?gclid=Cj0KCQiAtbqdBhDvARIsAGYnXBPSwQ7sUAeq7RItrOTe6bwmDiKWYr71LIdO_C5qj39VRm1Qc8AAwN4aAl3EEALw_wcB

Ja ostatnimi czasy kupiłem takiego. Zajefajna rama z fajną geometrią! W moim przypadku została co prawda sama rama ale jak na ten budżet to osprzęt fabryczny nie jest zły. Koła z szerokimi obręczami, napęd 1x i amor który ma już jakiś tłumik i regulację (w moim był Suntour X1 z czarnymi lagami). Z tego co wiem to została im jedna szt. w Warszawie więc możesz kupić tylko przez internet. Ja mam 173 cm i Mka jest jak szyta na miarę ale musiałem założyć dłuższy o cm mostek (fabryczny 50mm). 

 

IMG_20221210_152028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ashar napisał:

Rower będę użytkować czasem w mieście, choć moim głównym celem jest jeździć bardziej w terenie. 

Słowo-klucz "celem"... Zastanów się gdzie będziesz głównie jeździł, bo napędy 1xx, szczególnie z kasetami 9s i 10s mają spore ograniczenia.

Jak już chcesz wspierać rodzimy rynek to popatrz na wyższe modele Unibike` a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bogus napisał:

Kiepska opcja. Niemal najniższe dostępne grupy osprzętu i widelec, który jest atrapą.

Nie sądziłem, że Unibike taki słaby jest, przed wakacjami na jakimś forum, dosyć mocno polecali ten rower. 

 

5 godzin temu, chudzinki napisał:

Słowo-klucz "celem"... Zastanów się gdzie będziesz głównie jeździł, bo napędy 1xx, szczególnie z kasetami 9s i 10s mają spore ograniczenia.

Jak już chcesz wspierać rodzimy rynek to popatrz na wyższe modele Unibike` a.

Przemyślałem i szacuje, że 70% miasto, 30% teren, jazda przez cały rok.

 

3 godziny temu, Galvatron napisał:

W tej cenie chyba nie dostaniesz nic dużo sensowniejszego od Indiany X-Pulser 5.9:

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-5-9-m23-czarny-grafit-r21

W przyszłości możesz jedynie wymienić widelec na powietrzny.


Czy ten rower nie będzie za duży dla mnie? W opisie ma przeznaczenie wzrost 190-200. Po zmianie rozmiaru ramy, wyskakują mi rowery za tysiaka, czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...