Skocz do zawartości

[gdzie Kupić NA Śląsku] MTB 4-6TYS ZŁ


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wybierz rodzaj roweru jaki Cie interesuje, ile chcesz, wydać,  poszukaj w internecie. Jak będziesz wiedział czego chcesz to wtedy można się rozglądnąć za sklepem lub kupić online. 
Jak pójdziesz zielony do sklepu to Ci sprzedadzą to co akurat mają na stanie. 

Edytowane przez Kettler
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak pójdziesz zielony do sklepu to Ci sprzedadzą to co akurat mają na stanie"

Chyba, że trafisz do mnie, to może dowiesz się czegoś wiecej, bo nie każdy sklep ma podejście, żeby pocisnąć byle co, byle komu.

Ja polecam wybrać się do kilku sklepów i samemu wybadać podejście sprzedawców.

A przecież wchodząc do sklepu nie jesteś zobowiązany do opuszczenia go z rowerem.

Jeżeli jednak w jakimś sklepie odniesiesz takie wrażenie, to zmień sklep.

Wielu klientów, którzy do nas przychodzą, mają już przeczytany cały internet i wydaje im się,  ze wiedzą czego chcą.

Po czym daję im dla porównania i przymiarki coś innego, co moim zdaniem bedzie lepsze dla danego klienta i nagle się okazuje, że 3 noce spędzone przed komputerem, nie powiedziały im tyle co pare minut rozmowy i 3 minuty przejażdżki.

Gdzie? Tajemnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli kogoś obraziłem.😢Niestety wiem w jak trudnych realiach działają sklepy stacjonarne, krótki sezon, konieczność zatowarowania się często za gotówkę, minimalne zamówienie, coroczna zmiana modeli itd wszystko to powoduje, że z jednej strony trudno jest znaleźć sklepy gdzie można się przymierzyć do różnych marek, modeli i rozmiarów a z drugiej olbrzymią presję na sprzedaż tego co jest na stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłeś ;)

Po prostu nie wszyscy działają tak samo. Nie wiem jak sytuacja wygląda gdzie indziej, bo cały dzień siedzę w jednym sklepie.

Rowerów nigdy nie było tyle i takich jakie byśmy chcieli, a mimo to zdecydowana większość klientów wychodzi od nas zadowolona, czy zostawią pieniądze, czy tez nie.

Na pewno warto zdobyć jakąś wiedzę przed wizytą w sklepie, ale nie ma co zagłębiać sie w szczegóły, bo to co ładnie wygląda  na papierze,  nie zawsze jest takie fajne w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amatorrowerowyzeslaska, tak jak napisał @Kettler w swoim pierwszym poście. W jednym sklepie rozmawiasz zwykle z jednym sprzedawcą, a na forum masz wiele osób, które zawsze coś podpowiedzą i idąc do sklepu coś już wiesz, a 3 minuty przejażdżki pod sklepem nic Ci nie da.

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jeden dobry sprzedawca lepszy od tuzina podpowiadaczy. Nie  mam nikogo konkretnego na myśli ale często jest tak że ktoś forsuje swoją wizję kolarstwa i poleca wszystkim to co jemu odpowiada . Nie można pominąć  faktu że na forum działali ( a teraz ? ) też marketingowcy i to czasem dość agresywnie działali .

To że sprzedawca chce sprzedać to co ma w sklepie to nic dziwnego ale co z tego . Można kupić rower na S , T , G , M , K , U , R ....  i w porównywalnych kategoriach i przedziałach będą ...podobne .  Nie ma ,,najlepszego roweru na świecie " , a w każdym razie o takich na forum raczej  się nie rozmawia .

Ale koledzy też mają rację , idąc do sklepu jakąś wiedzę należy mieć właśnie po to żeby odróżnić sprzedawcę który doradza , od tego który wciska .

A co do konkretów :

1 ja powiedziałbym ,,sprawdzam " i napisał priva do Maćka

2 nie wiem jak jest teraz ale kiedyś sklep  w Rudzie  Śląskiej  był świetny . Kupowaliśmy tam 2 rowery i za każdym razem można było jeździć , próbować , przebierać do znudzenia .https://rower.com.pl/

Edytowane przez WaGiant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...