Skocz do zawartości

[Okulary] Poszukuję modeli z regulowanym noskiem i zausznikami


Monika1996

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Czy znacie jakieś okulary rowerowe które posiadają nosek który jest regulowany na szerokość oraz zauszniki na końcach są elastyczne tzn że można je wygiąć ? Przeglądam mnóstwo ofert ale z tego co widać to większość jest to plastik powleczony gumą więc prędzej to pęknie niż się wygnie.

Napisano

Dziwne bo opalarki do opraw mają 600W i grzeją do niższych temperatur niż zwykłe suszarki 😜

Za krótko nagrzewasz albo jak próbujesz je dogiąć to boisz się, że pękną. Najlepiej podejdź do dowolnego optyka i ci dopasuje od ręki.

Chyba że mowa o oprawie okularopodobnej z chamskiego chińskiego plastiku to nic nie zrobisz.

Napisano

Jedne okulary to marka Kross czyli chińczyk, a drugie to Roka ale zauszniki są pokryty gumą więc plastik się mało nagrzewa. Właśnie chciałbym okulary takie jak są normalne do noszenia z zausznikiem mocno zagiętym zamiast prostego. Proste ładnie wyglądają ale u mnie proste są za długie i opierają się na mocowaniu od kasku na potylicy. Okulary są dobre jedynie gdy zakładam je bez kasku 🙂

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...