Skocz do zawartości

[e-bike] Funbike e-power 6.0


Dukat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Jakiś czas temu zakupiłem rower Funbike e-power 6.0. Ogólnie jestem z niego zadowolony, jednak brakuje mi troszkę większej prędkości maksymalnej. Po odblokowaniu rower osiąga 35-37 km/h na manetce. Jest wyposażony w silnik BAFANG BFSWX02 36V (10) i sterownik LSW943-209F 7A / 15A max. Chciałbym, żeby rower osiągał jakieś 45-50 km/h. Czy jest to możliwe do osiągnięcia wymieniając jedynie sterownik i zostając przy obecnym silniku? Jeśli tak, to jaki sterownik moglibyście polecić. Bateria 36V/13Ah/468 Wh, Ciągły prąd rozładowania 15A, Max prąd rozładowania 18A (przez 10 min).

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rower. :) Idź na forum ze skuterami, hulajnogami elektrycznymi lub innym tego typu dziadostwem. I jak zamierzasz poruszać się tym po drogach publicznych, a co gorsza DDRach lub chodnikach, koniecznie poczytaj (a potem oczywiście stosuj) Prawo o ruchu drogowym. ;)

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...