Skocz do zawartości

[sztyca regulowana] Giant Contact Switch - 125mm skoku 30,9mm


Wojcio

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu zmiany z 125 na 175mm mam do sprzedania sztycę. Taką https://www.giant-bicycles.com/us/contact-switch-dropper-seatpost.

Używana przez rok przez córkę. Minimalny, ale wyczuwalny luz (ten typ tak ma, nie czuje się tego podczas jazdy, ale ręką na postoju to tak). Bez linki i manetki. Stan ogólny dobry - działa znakomicie, bez uszkodzeń tłoka, widać tylko przytarcie na dole od przesuwania w ramie.

Sterowanie od dołu, łączna długość 395mm. 

Sztyca zmienia sposób jazdy - jest super. I ja i żona też mamy takie same  i nie ma z nimi problemu.

Wymienny, szczelny cardridge. Potrzebna manetka z zaciskiem linki, bo koralik z linki jest od strony sztycy. Oczywiście sterowanie od dołu.

Jeśli myślałeś o takiej sztycy, chcesz spróbować - to zapraszam. Spodziewam się 300PLN, ale jestem otwarty na propozycje. Do obejrzenia w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...