Skocz do zawartości

[Korba] problem z odkreceniem korby xtr


Jarson93o

Rekomendowane odpowiedzi

https://bikefast.pl/product-pol-4184-Mechanizm-Korbowy-Shimano-XTR-FC-M9120-1-12rz-175mm-B-Loz.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

Dzień dobry, 

Chciałbym się dowiedzieć, jakie narzędzia rowerowe muszę posiadać aby odkręcić lewa korbę,  (chodzi i o tą zębatek i później imbus ) ponieważ chcę wymienić zębatkę z 32t na 34t, a nie mogę znaleźć klucza .Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QDziękuję bardzo za pomoc, kluczy Zamówiony, mam jeszcze jedno pytanie jakim kluczem odkręcę shimano sm- HB 20 od piasty przedniego koła, mam luzy w przednim kole i czy ktoś zna sklep online gdzie mogę kupić łozyska maszynowe do piast 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 23:32, eloo napisał:

Kontry na wielowypust nie ruszasz. Ona robi za ściągacz. Po prostu wkładasz imbus 8mm i odkręcasz. Następnie żeby zdjąć zebatkę potrzebujesz Shimano TL-FC41

Niestety kontra "której nie ruszam " blokuje odkrecenie korby, ponieważ się kontruje z" ta gwiazdką " więc Ponawiam pytanie jakiego klucza użyć aby odkręcić tą kontrę? 

Screenshot_20220712-225826_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 23:32, eloo napisał:

Kontry na wielowypust nie ruszasz. Ona robi za ściągacz. Po prostu wkładasz imbus 8mm i odkręcasz. Następnie żeby zdjąć zebatkę potrzebujesz Shimano 

 

Dzięki wielkie, miałem co do tego wątpliwości, ponieważ kręciłem już dość mocno, i to nie wychodziło, ale trzeba było jeszcze mocniej przycisnąć i się udało. Dzięki jeszcze raz . Pozdr 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...