Skocz do zawartości

[manetka] problem z manetką Deore M6000 I-spec II


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedawno miałem mało szkodliwe zbliżenie z asfaltem po którym musiałem wymienić dętkę i przy okazji wymienić klocki w obu hamulcach. Nie mam pojęcia czy mój problem jest związany z tym wypadkiem czy może ja podczas ściągania kół coś zawaliłem, ale już tłumaczę 😀 Otóż dolna manetka tylnej przerzutki podczas przyciskania opiera się o górną i nie odbija. Porównując ją do dolnej manetki z przedniej przerzutki widać, że jest lekko w innej pozycji podczas spoczynku i zastanawiam się czy da radę ją przemieścić. Nic na siłę nic nie próbowałem, bo nie chcę popsuć, a otwierać na ślepo nie mam zamiaru, wiec proszę Was o pomoc. Dorzucam zdjęcia w spoilerze - 

Spoiler

Ap2q4lJ.jpgnNtqiFv.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywaliłeś dzwignią i się wygieła. Musisz spróbować to wyprostować używając jednak siły. Najlepiej eozbiwrając uprzednio.manetkę i wyjmijąc krzywą dzwignię. W każdym razie manetkę używaną nabędziesz z 70-90zł. Można przeszepić mocowanie i-spec jeśli ci na nim zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...