Skocz do zawartości

[łańcuch] Marin 4corners - jaka długość łańcucha przy ramie l


Martinus_vm

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ale już zdążyłem wymienić łańuch, to będzie 3 łańćucha

Rower jeździ, przerzutki się zmieniają, poza z przodu 2 na 3, pzoa tym jest dosyć głośno.

Stąd myśl, że łańcuch pewnie zostawiłem zbyt długi, ale oryginalnego już nie mam do przyrównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RabbitHood napisał:

Wymiana łańcucha co 800km? Srogo!

No nie do końca. Na pierwszym KMC X9 zrobiłem z 1600-1700 km, natomiast na drugim niecałe 500 km. Teraz jeżdzę juz na 3, mam zrobione z 400 km i wydaje mi sie że powinienem go skrócić.

 

Staram się wymieniać łańcuchy dosyć prewencyjnie, w ten sposó na jednej kasecie obracam bez problemu 6 do 8 łańcuchów i dalej nic nie przeskakuje

FInansowo to sie moze niezbyt opłaca biorąc pod uwage koszt kaseta/ łańcuch, natomiast łańcuch moge wymieniać od ręki samemu, a kasety nigdy sam nie zmieniałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Martinus_vm napisał:

FInansowo to sie moze niezbyt opłaca biorąc pod uwage koszt kaseta/ łańcuch, natomiast łańcuch moge wymieniać od ręki samemu, a kasety nigdy sam nie zmieniałem. 

Prawdę mówiąc, jest to jeden z najgłupszych argumentów jaki kiedykolwiek słyszałem.

Wymiana kasety to 10 minut roboty, być może mniej. Koszt podstawowych narzędzi, zamknie się w 40-50 zł z przesyłką.

Powiem więcej. Jak nie chcesz kupować narzędzi, to zdejmujesz koło, idziesz do normalnego serwisu i robią Ci podmiankę za 10-20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...