Skocz do zawartości

[Rama] Bianchi - pytanie do ekspertów


Rowerzystka2022

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ale przynajmniej kolor zachowany!

To niestety jest rama Bianichi... w oryginale miała niebieskie napisy i srebrne chromowane widełki... (tak więc - NIE - kolor też nie jest zachowany)

Co za pipa się tym zajęła.  

16 godzin temu, Rowerzystka2022 napisał:

Czy wiecie do czego służy ten element przy tylnym haku ze zdjęcia?

Do tego żeby się popłakać. Jakiś dekiel chciał wszystkich "wzruszyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie byle jaka była ramka Bianchi. Patrzcie na te mufki, na przelotkę do pancerza dyskretnie poprowadzoną w górnej rurze. Zamocowanie hamulca tarczowego w taki sposób, jak ten majster to zrobił, prawie na pewno wygnie, albo złamie tę cieniowaną rurkę. Jedno mocniejsze hamowanie i po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Kiedyś byłem u znajomych, gdzie ojcu kompletnie nie chciało się niczego robić, więc jak się za coś brał, to można było podejrzewać efekt.

Miał przywiesić listwy pod sufitem, no i przywiesił. Tyle że w rogu nie ciął pod kątem 45 stopni, tylko zostawił po prostu przerwę. Jak to określił...

"Ma to swój urok".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam z rozpędu napisałem z bykiem... winno być: "Reparto Corse" i tak wyglądało wcześniej:

 

bianchi.jpg

kurła... za "zardzewiałą" taką ramę dałbym że starczyło by na rower... w obecnym stanie nawet bym nie chciał splunąć. 

Edyta: niech ktoś napisze, że się pomyliłem i to nie ta rama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...