Skocz do zawartości

[suport - narzedzia] Suport BB-MT500-PA 89,5 mm - jakie narzedzia do wciskania i wyciskania


aux84

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam takowy suport w rowerze. Chcialbym sie zaopatrzyc w praske i wybijak tak aby moc swobodnie samemu go wyciagac.

Jaka praske poiwnienem kupic (chodzi o rozmiar podkladek/tuleji - chcialbym tez ta praska moc wciskac stery 1 1/8" / 1.5"). Wybijak - to samo powinien obsluzyc suport jak i te stery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda na rowerze rower BB narzędzie Press Fit zestaw słuchawkowy instalator zestaw słuchawkowy kubek wciskany wałek miska Remover narzędzia do naprawy roweru|Bicycle Repair Tools| - AliExpress

Mam do niej jeszcze sietkę adapterów do różnych łożysk do piast, ram FS itp.

Co do wybijaków to używam dedykowanych narzędzi (nawet do sterów 1,5 oraz 1+1/8" dwa różne wybijaki) i raczej trudno o takie co jeszcze BB ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to sobie wbijaj. A ja kolejny raz będę sobie wprasuję za pomocą pręta 12mm, którego ustawienie w miarę osiowo w otworze 24mm nie jest żadnym problemem, zaryzykuję stwierdzenie, że trzeba mieć wybitny talent żeby to skopać

Zakup dedykowanych narzędzi do pressfitu/sterów kiedy się serwisuje jeden czy dwa rowery to zbędny wydatek, częstotliwość z jaką się ich używa sprawia, że lepiej z tym podjeść do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś wbija 4 gwożdzie rocznie to nie powinien kupować dedykowanego narzędzia (w tym przypadku młotka) bo może sobie podobne narzędzie wystrugać z komponentów, które nabędzie w sklepie metalowym. Kurcze ja podobnie pewnie jak większość przedstawicieli naszego narodu wbijam średnio pół gwożdzia na rok ale młotek w domu mam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...