Skocz do zawartości

[rower] Dwa razy full Gary Fisher Sugar 3+


Wojcio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w garażu dwa rowery Gary Fisher Sugar 2+, które kupiłem w 2004 roku (model 2003). W rowerach już prawie wszystko było wymienione i upgradeowane. Rowery są kilkadziesiąt kilometrów po przeglądzie (wymiana łańcuchów i kaset). Dampery po serwisie jeszcze nie jeżdżone. Jeden jest na mój wzrost (187), drugi (wersja GS Girls Special - męska rama ale optymalizowana dla kobiet geometria) na 172cm i okolice. Każdy oddam za 1000 PLN, ale bez targowania, bo za mniej, to wolę mieć rower do pożyczania znajomym.

Rama - Full Suspension Alu, koło 26". Bez luzów w przegubach - skok 110mm tył i 130mm przód. Obtarcia ale bez pęknięć czy wgięć. Cieniowane rury, made in USA. Możliwość obniżenia skoku przez przełożenie wahacza. "Postępowa" geometria Genesis - teraz wygląda dość normalnie, ale genesis wprowadzało długi kokpit z krótszym mostkiem.

Widelce - Manitou Minute 2. 130mm skoku (zmiana na 100mm bez narzędzi), regulacja tłumienia szybkiego, wolnego i kompresji. Sprężyna powietrzna i "platforma" - system, który likwiduje bujanie. Kiedyś top. Brak rys na widelcach, trzymają ciśnienie. Damper FOX Float oba świeżo po serwisie autoryzowanym.

Napęd - przerzutka i kaseta XT, manetki LX. 3x9. Korba alu, wymienne tarcze.

Koła i hamulce - mniejszy rower - koła Mavic Crossride (24 szprych proste), hamulce V-brake - avid ultimate - szczęki i klamki CNC na łożyskach tocznych. 1600PLN w momencie zakupu - zapewne najlepsze V-brake w historii. Większy rower - przyzwoite koła bez specjalnych cech, z tyłu V-brake Avid 5, z przodu tarcza hydrauliczna Shimano serii 500 - kupione jakieś 2 lata temu. 

Rowery stare, ale sprawne. Rok temu kupiliśmy nowe - bez planowania tego zakupu, więc wcześniej te Sugary były przeserwisowane na sezon. Do obejrzenia w Warszawie na Mokotowie. Chwilowo trudno mi je obfotografować, ale jak się ktoś zainteresowany znajdzie, to za kilka dni będę mógł zrobić zdjęcia.

Ogłosiłem też tu rower po córce - tamten jest współczesny, te dla amatora. Na rowerach tych zdobyliśmy 2 miejsce w wyścigu Trancarpatia z Zakopanego do Ustrzyk.

 

beskid1004 124 Duży.jpeg

beskid1004 178 Duży.jpeg

image205.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sesja foto, z powodu śniegu w garażu. Przy okazji obejrzałem po zimie i założyłem dampery, które były w serwisie. Chodzą ładnie. jeden potrzebuje wymiany jednej linki przerzutkowej (ale to mogę załatwić) - działa, ale z małym opóźnieniem.

Duży ma czerwony przód (tarczę) a mały czarny przód.

1312266838_IMG_0635Duzy.thumb.jpeg.e5a38daf983a0c0ebe81dcc1fb20ef6a.jpeg1332419652_IMG_0659Duzy.thumb.jpeg.96d9b2eef90735ded8f8435045c7a459.jpeg

IMG_0636 Średni.jpeg

IMG_0637 Średni.jpeg

IMG_0639 Średni.jpeg

IMG_0641 Średni.jpeg

IMG_0642 Średni.jpeg

IMG_0643 Średni.jpeg

IMG_0646 Średni.jpeg

IMG_0648 Średni.jpeg

IMG_0651 Średni.jpeg

IMG_0652 Średni.jpeg

IMG_0653 Średni.jpeg

IMG_0656 Średni.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...