Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wpis… 🙂 przez chwilę można się zapomnieć i pomyśleć, że chodzi o proste rzeczy, nie tak wypasione jak u kasiastych amatorów. Tylko wiesz, co z tego, że tam są mechaniczne przerzutki, jak to cały czas poziom XTRa, co z tego, że Suntour, jak chodzi nie o proste komponenty, ale o elektoniczny system zawieszenia tego producenta za ile tam… 4-5 tys. euro, no i mówimy o Pinarello za 10-13 tys. euro…. Ale przez chwilę efekt tego wpisu był niezły 🙂 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tras tej rangi zawodów to zwykłe szutrowisko z dodatkiem w paru miejscach poukładanych belek i kamieni więc nawet full tutaj może przeszkadzać. Trzeba mieć motywację, nogę i w sumie tyle styka jak chodzi ścisłą czołówkę. Niestety nasi nawet kondychy nie są w stanie wypracować więc nie ma znaczenia na czym by jechali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2024 o 14:45, KNKS napisał:

... czytałem gdzieś że 27 miejsce Pauli Goryskiej (DNF na 4 okrążeniu) to jest sukces. Sukces na miarę podwójnego olimpijskiego srebra Mai Włoszczowskiej 🤣.

Szorujemy w temacie rowerowym jako takim na tego typu imprezach po dnie wiec chyba trzeba przywyknąć do takich wyników. Jak musi być fatalnie jak w męskiej elicie xco jedzie gość który chyba dopiero po studiach zaczął profesjonalnie się ścigać. Jest nawet lepiej bo jego trener z tego co da się wyszperać nawet nie mógł zdobyć biletów by kibicować swojemu zawodnikowi. Albo tu jest coś pomieszane albo tam jest taki gnój w tym związku, że klękajcie narody. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z taki film to można do portfolio wrzucić ale coś czuję, że typ nie ma problemów z szukaniem pracy 😜 

 

Swoją droga jak oglądam filmy ze składania roweru to zawsze mnie fascynuje jak mają czysto, jak oni są czyści itd. U mnie części leża wszędzie, koty zjadają woreczki i bawią się linkami, dzieci biegają ze śrubokrętem i czymkolwiek co mogą złapać, ja w smarze, rower w smarze, żona pyta co 5min kiedy posprzątam itd.  

Edytowane przez ernorator
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze byc prawdziwe, ale tylko do niewielkiej grupy bardziej zaawansowanych rowerzystow. 
Ja zawsze jezdze w kasku, ale na single trackach zdaza mi sie jezdzic bez ochraniaczy (z roznych przyczyn). Jak mam ochraniacze to pozwalam sobie na wiecej. Bez jade bardziej zachowawczo. Wiec w zasadzie ochraniacze moga generowac wiecej upadkow :P :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2024 o 09:24, Greg1 napisał:

Ciekawe odniesienia zawarte w artykule do pseudobadań pseudonaukowca z Wielkiej Brytanii odnośnie jazdy w kaskach rowerowych:

Ale to sama prawda przecież jest. Dobrze kolega @JWO zauważył. ;) Nie od dzisiaj wiadomo, że kask to jest modyfikator punktów atrybutów. 

Dodaje do odwagi, odejmuje od szczęścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...