Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczom nie wierzę - oksy z czujnikiem zmierzchu.  Co było nie tak ze zwykłymi szkłami fotochromowymi?  
 

https://electofun.pl/akcesoria/4545-okulary-z-polaryzacja-fotochromowe-elektroniczne-rockbros-736639522469.html?_gl=1*1pwyrqa*_up*MQ..*_ga*NjMyOTU3Mjk5LjE3MTkzMTUxOTM.*_ga_VSKZ8JTD6K*MTcxOTMxNTE5My4xLjEuMTcxOTMxNTIwNS4wLjAuMTkyMzQ0NzUyOQ..


Już wylazłem spod skały, jak macie podobne ciekawostki to rzucajcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczne mogą dużo szybciej reagować.
Fotochromy to przeważnie czas ściemnienia, rozjaśnienia liczony w minutach. Najlepsze przy niepełnej zmianie dają radę zejść poniżej minuty.
LCD daje możliwość działania w ułamkach sekundy. Tutaj bardziej będzie się liczyła elektronika sterująca, jak dobrze dostosuje, jak płynnie będzie zmieniać.

Nie dam głowy, czy już ładnych kilka lat temu nie widziałem podobnych w Decathlonie na dziale narciarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A idź, nikt tęsknił nie będzie.

Co do linkowanego tematu, autor prosił o podanie głośnych piast i kilka propozycji padło, temat wyczerpany. Poza nim zaczęły się jakieś głupie przepychanki na zupełnie inne tematy, więc nie było sensu tego ciągnąć.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2024 o 18:52, sznib napisał:

A idź, nikt tęsknił nie będzie.

Kiedyś robiłem w takiej firmie z opinią robiących tam ogólnie rzecz ujmując jełopów lubiących się znęcać nad innymi bo jak już byłeś kierownikiem to władza uderzała do główki. Lubili jak ktoś miał inne zdanie w temacie pracy wyskakiwać z takim tekstem "to idź do domu". Mało masz tutaj jako admin ludzi co potrafią logicznie i merytorycznie odpowiedzieć na wiele pytań z tematu nazwijmy to jazdy AM/enduro. Nie mam pojęcia po jakiego grzyba w chwilach czyjegoś wnerwienia wyskakujecie takimi tekstami? Może lepiej się wtedy w ogóle nie odezwać i zlać temat. To jest naprawdę proste. 

Taka dziwaczna odmiana bujania się na jednym kole;

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brombosz ale przecież nie chodzi o ciebie czy mnie lub innych choć jak mam siedzieć cicho jak za mnie ktoś pisze, że "nikt" tęsknił nie będzie. Po co to takie coś pisać w roli nie szarego użytkownika tego forum tylko powiedzmy takiego kierownika? Chce ktoś odejść to niech idzie ale w omawianym przypadku to jest strata dla tego forum. I żadne bzdecenie, że jest inaczej tego nie zmieni. Admin powinien mieć biznes w tym by jednak utrzymać użytkownika a nie na odwrót. Ale może ja jestem jakiś nie dzisiejszy i rozumuje mało logicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Gościu sam wyskoczył do mnie ad persona, publicznie, nie w PW, bo mu coś nie pasowało. Do tego na do widzenia żeby sobie ulżyć to sobie zaczął bluzgać, tak na odchodne. Użytkowników utrzymać chcemy, ale wartościowych i kulturalnych, a nie konfliktowych chamów. A ze strony Rumcajsa już kilka chamskich akcji do innych użytkowników było, jak ktoś pisał coś co mu się nie spodobało. Tak jak  w.w. temacie, jakieś kłótnie o ciasne gatki, a autor tematu pytał o piastę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyfon79 Ludzie są różni. Każdy ma swoje zalety i wady. Niezależnie od posiadanej wiedzy, charakteru, czy zdolności komunikatywnych, obowiązkiem każdego użytkownika forum jest wzajemny szacunek. Tego chyba raczej nie trzeba tłumaczyć. 

Nawet jeżeli nie zgodzę się z twoim zdaniem, to nie zwalnia mnie to z obowiązku uszanowania twojej osoby i poza kontr-argumentacją nie mam prawa, jako zdrowy na umyśle człowiek, mieszać cię z błotem tylko dlatego, że uważam cię za osobę, która wie na dany temat mniej. Oczywiście podaję to jako przykład, bo może być odwrotnie.

Rumcajs może i się zna, może i potrafi doradzić, może i nie jednemu pomógł... ale jedną cechę charakteru ma paskudną. Dzieli sobie ludzi na dwie kategorie - tych prawilnych, którzy robią to co on i są warci odpowiedzi na jakimś tam poziomie... i na nie wartych splunięcia śmieci, czyli wszystkich pozostałych, których bez ostrzeżenia atakuje, bluzgając, obrażając, docinając, niezależnie od tego kim są i co sobą reprezentują. 

Ty go po prostu jeszcze z tej strony nie poznałeś, bo znalazłeś się w tej pierwszej kategorii. Ja, tak samo jak kilku innych, już miałem okazję to zrobić od tej drugiej strony i jestem w stanie, akurat z tą "stratą" dosyć szybko się pogodzić.

Po prostu facet albo jest dzieckiem i nie dorósł do tego forum, albo ma problemy, które wymagałyby kontaktu ze specjalistą. Gdyby operował pięściami tak samo słowem, to szybko by go pokory nauczyli. My tutaj niestety nie mamy takich możliwości, a słowa też potrafią ważyć.

Skoro odszedł, to znaczy, że poczuł znaczenie przysłowia "nie rób drugiemu co tobie nie miłe". Ot i tyle... Tajemnicy w tym nie ma.

  • +1 pomógł 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...