Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, sznib napisał:

A mnie zastanawia dlaczego przed renowacją rama była zamontowana mufa do góry? No i , jak Sobek pisał, ten rower ma tyle wspólnego z Enduro co parówka z kiełbasą.

To taka ściema na YT.

Tak samo kanał czy kanały, gdzie facet cudownie znajduje w ziemi resoraki i robi renowację. W ogóle nie są specjalnie pogniecione i wybrudzone ziemią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.researchgate.net/publication/350323383_Jaskiniowcy_z_Youtuba_Fenomen_kanalow_prezentujacych_rozwoj_technologiczny_w_pradziejach na ten temat to już opracowania się pojawiają. I o ile pan "Primitive Technology" i pan John Plant nie jest niczym szkodliwy, to już te z basenami tak - nie rozpadają się po jednym dniu. 

https://coconuts.co/bangkok/features/primitive-technology-and-the-bizarre-depths-of-youtube-in-southeast-asia-part-1/ tutaj artykuł w temacie 

I coś z naszego podwórka https://youtu.be/nOKw0pvtgPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało rowerowe, ale musiałem :D

image.thumb.png.78d6ea3bdf60dfd1bcd75df2b1c8fdd4.png

Wysyłka z Chin :D 

Bardzo podobają mi się też komentarze.

image.thumb.png.8c1e062dc428b6c7c4f636061e8d77cb.png

Tak to już jest, jak się kupuje "plecak oddychające zwierzę" albo prostownice na USB :D  

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Orlenie Panasonic za dychę. Coś chyba się w tej Polsce poprawia, skoro z niemieckiego wyrobu się śmieją. ;)

...

Tyle, że nie na OLXie. Siostra kota jakiegoś fajnego chciała kupić i obdzwaniała ludzi od dwóch dni, aż trafiła na ogłoszenie "KOT RASOWY". Żadnego zdjęcia, opis pięć wyrazów, ogólnie nic konkretnego... Dzwoni, pyta jaka to rasa, a facet jej na to, że "rasowy na pewno, minimum trzy rasy ma w sobie, jakie to nie pamięta ale pozna pani." Siora zaniemówiła. ;) Ja pokazuje na telefon i jej syczę: "zdjęcie niech wyśle". Ta załapała, zapytała i włączyła głośnik: "...wie pani, ten kot ze zniżką jest bo sprawa jest taka, że trzeba go wytropić i złapać bo uciekł miesiąc temu. Właśnie zdjecia nie mamy żeby pokazać, ale rudy taki bardziej, z bialym brzuchem i oswojony..."

😳

Ja nie wierzyłem. Myślałem, że żart na początku. :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić tylko uwagę, że rowerzysta powinien jechać bliżej prawej strony. 

A tak na serio, to nie wiem co o tym zdjęciu napisać. Jeżeli to nie fotomontaż, to albo jest bardzo odważny, albo bardzo głupi. Ewentualnie chce zakończyć żywot, żeby rodzina powiedziała "umarł robiąc to co kochał".

Naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby w takich okolicznościach iść na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę.

Jak to bywa w takich przypadkach, zdjęcie jak zwykle zrobione kartoflem. Masa zdjęć i filmów w dobrej jakości, ale akurat zdjęcie z najwyraźniej w spokojnej okolicy, musiało być zrobione zgniłym ziemniakiem.

Aktualnie po sieci lata makabrycznie dużo Fake News. Niektóre są tworzone celowo, a niektóre powstają chociażby ze względu na słabą znajomość języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...