Skocz do zawartości

[Rower Hardtail] Polygon Xtrada 6 - Jak czyścicie swoje rowery?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, 

Albo przeoczyłem taki temat albo nic nie ma, 

Powiedzcie mi, jak wy czyścicie swoje rowery? Wiadomo, nie zawsze pogoda sprzyja, czasem wjedzie się w las, gdzieś rama dostanie błota, łańcuch piasku itp itd, 

jakie kroki podejmujecie żeby wyczyścić swoje ukochane maszyny? Jedni mówią że najlepiej to na sucho bo wymyjesz smary/oleje, inny że wężem ogrodowym na nisko ciśnieniowym ustawieniu, jeszcze inni mają kompletnie wywalone cochones i jadą na myjnie ciśnieniową :D wiem że nie ma jakiegoś jednego uniformowego sposobu, używacie jakichś produktów do czyszczenia ? Jeśli tak to jakich, czy były bo to szampony czy oleje/smary czy inne produkty „pielęgnacji” chętnie spróbuję czegoś :) 

Chętnie posłucham za/przeciw i wdam się w dyskusję jak wy to robicie, ja np mam trochę limitowane opcje ponieważ blok więc staram się poradzić sobie szmatkami selekcją produktów 🤷🏼‍♂️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też mam tego polygona. Ja nalewam wody do konewki i  polewam cały rower wodą. Później wycieram szmatką rame, koła. Następnie inną szmatką wycieram amor i cały napęd, jak jest potrzeba to smaruje. Do czyszczenia napędu polecam odtłuszczacz MOTOREX Bike Easy Clean pięknie schodzi stary smar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...