Skocz do zawartości

[Przerzutka tył] Wygięta przerzutka w shimano 105


BodzioW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Odebrałem dzisiaj paczkę z rowerem od kuriera i wszystko wyglądało dobrze, dopóki nie wyciągnąłem roweru z pudełka. Rower cały złożony, wstępnie wyregulowany, jedynie kierownica do wyprostowania i ustawienia. Jednak od razu zaczęło przy obracaniu koła tylnego coś halasować. Myślałem że tarcza ociera o klocek ale niestety to nie to. Okazuje się że hak (wózek) tylnej przerzutki ociera o szprychy. Na moje laickie oko wygląda, że jest skrzywiony ta dolna część przerzutki. Sprawa jest zgłoszona do sklepu. Proszę o opinie, co może być z tym nie tak i czy jest to  bardzo duży problem czy coś do wyregulowania lub łatwego naprawienia.

received_1081649836004554.webp

received_2497017413763600.webp

received_688227299019127.webp

received_497874335060368.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ewidentnie że hak przerzutki jest krzywy. Nie ma też nigdy pewności czy przerzutka też nie oberwała. Dwa rozwiązania. Odesłać cały rower. Dogadać się żeby sprzedawca dostarczył Ci nowy hak + nowa przerzutka. Dodatkowo pokrycie kosztów serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...