Skocz do zawartości

[koła] Xtr 2007 Disc Czy Dt Xr 1540 ?


RadekW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum wiec jesli popelnilem jakies bledy piszac ten temat prosze mnie poprawic i poinformowac B).

A otoz tak... jestem na kupnie nowych kompletnych kol i zastanawiam sie nad kolami XTR'a 2007 Disc (tymi co na nich jezdzila Maja Wloszczowska) a kolami DT Swiss XR 1540 Disc. Cena tutaj nie ma nic do gadania :). Pytania sa nastepujace: Ktore kola sa "lepsze", bardziej zaawansowane technologicznie, jaka jest katalogowa cena kol DT (dziwne pytanie ale nie znalazlem nigdzie dokladnej ceny), i czy do kol XTR'a daja tarcze tak jak w roku 05/06 ?? Kola maja sluzyc do scigania sie w XC. Bardzo prosze o pomoc za co z gory dziekuje :P

Pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... piasty sa chyba wazniejsze niz obrecze wiec DT ma przewage?? Tak, rozwazalem CrossMaxy SLR lub SL Disc ale takze nie znam ich cen. No i nie wiem jak w Mavic 07 jest ale w CrossLandach 05/06 jest slabe laczenie bebenka z korpusem (w CrossMax jes takie samo), przez to praktycznie od nowosci jest troche denerwuajcy luz w kole tylnym-ale to nie znaczy ze Mavic odpada. Mam w kolarce kola Ultegry 06 i jestem b. zadowolony, ale jakie kola wybrac do gorala to nie mam juz pojecia dlatego zwracam sieo pomoc do Was :). Wspomne jeszcze ze kola XTR'a prawdopodobnie moge dostac za niecale 2000zł. Skoro katalogowo DT sa az o tyle tansze to o czyms swiadczy (jakosci itd) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... piasty sa chyba wazniejsze niz obrecze wiec DT ma przewage?? Tak, rozwazalem CrossMaxy SLR lub SL Disc ale takze nie znam ich cen. No i nie wiem jak w Mavic 07 jest ale w CrossLandach 05/06 jest slabe laczenie bebenka z korpusem (w CrossMax jes takie samo), przez to praktycznie od nowosci jest troche denerwuajcy luz w kole tylnym-ale to nie znaczy ze Mavic odpada. Mam w kolarce kola Ultegry 06 i jestem b. zadowolony, ale jakie kola wybrac do gorala to nie mam juz pojecia dlatego zwracam sieo pomoc do Was :). Wspomne jeszcze ze kola XTR'a prawdopodobnie moge dostac za niecale 2000zł. Skoro katalogowo DT sa az o tyle tansze to o czyms swiadczy (jakosci itd) ??

Ja brałbym Mavic Crossmax SLR 2007 cena na Polski rynek to 2960zł, ciekawie prezentuje się również wersja CROSSMAX ST 2007 cena na Polski rynek 2039zł. Ale skoro cena nie gra dla Ciebie roli to zastanów się nad SLR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu sam sobie nie zbudujesz wymarzonych kol...tymbardziej jesli nie musisz sie martwic o strone finansowa?

mialbys cos niemasowego i o takich parametrach jak tylko dusza zapragnie.

tune, chris king robia swietne piasty.

 

jesli rozwazasz tylko gotowe komplety to moze caly zestaw takich kol... http://www.spinergy.com/Bicycle/xyclonedisc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...