Skocz do zawartości

[narzędzia] klucz do zębatki FSA direct mount


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klucza do odkręcania zębatki na korbie FSA Gradient. Wg. FSA klucz ma oznaczenie E0611 i wygląda jak poniżej. Niestety po oznaczeniu nie udało mi znaleźć tego w naszych sklepach. Gdzieś czytałem, że to podobne do kluczy suportu shimano ISIS, ale w tym samym miejscu poddawano to w wątpliwość. 

Jakaś dobra dusza podpowie, gdzie w Polsce kupie taki klucz?

Screenshot_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

czy autor tematu nabył oryginalny klucz, czy coś udało się innego dopasować albo jakiś tańszy zamiennik? Bo mam korbę FSA i montaż zebatki na taki klucz a że lubię mieć wszystkie narzedzia do swojego sprzętu to rozglądam się za kluczem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda podobnie. W sumie może jak bede w domu i bede miał moj rower pod reką to wykonam jakiś pseudo klucz, kawałek blachy, nawiercić cztery otwory o odpowiednim rozstawie, wkręcić 4 śruby i może da rade :D choć 40Nm to już trochę jest.

EDIT: ten park tool wyglada jak odpowiednik FSA E0667, czy to jest kompatybilne z E0611 ciezko powiedziec wygląda podobnie z różnicą że jedno możemy przełożyć przez oś korby a w drugim ośke musimy zdjąć. Bitul ma w ofercie odpowiednik E0667, wyslalem zapytanie czy orientują się czy pasuje zamiast e0611

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...