Skocz do zawartości

[Korby] MTB - ok 300zł


Mayhem

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie opisze sytuację, żeby uzyskać najbardziej przydatne informacje - za które z góry, dzięki.

 

Mam Rincona 04, w chwili obecnej z korbą SR Suntour, która padła. Wytrzymała nawet sporo, jest twarda.

 

Ale wymieniając ja na sprzęt do ok. 300zł jakie modele brać pod uwagę. Jeżdżę dużo po lesie, podjazdy, zjazdy, małe hopki. Powinna być wytrzymała, z mocnymi zębatkami, w miare niskiej wadze [lżejszej od obecnej..]. Na napęd 8 rzędowy. Jaki suport wybrać, jesli trzeba go zmieniać? Czy mocowanie na kwadrat jest gorsze?

 

Waga ok. 80 kilo.

 

Przeglądając rynek ciężko się zdecydować, jak zmaterializować swoje potrzeby w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hone to LX H II w innym malowaniu

 

Nie zupełnie. 3 rzędowa korba ma inny kolor ale także pająk pod zębatki który jest zaprasowywany na korbie (pewnie to marketing ale jednak). Tak to przynajmniej wygląda w katalogu. No i oczywiście jest inna całkiem korba na 2 zębatki z rockringiem - ma stalowe inserty pod pedałki i stalową ośkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko odnośnie korb, jeśli można ?? Mam korbę Alivio i zastanawiam się czy mogę założyć z tyłu kasete 9 rzędową, czy będzie to normalnie chodzić ??

 

Zeby nie było OT - Ja bym brał LX'a

 

bedzie chodzic!

 

nie takie cuda robia nasi magicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...