Skocz do zawartości

[koło przód] poszukiwania nietypowego wyglądem koła


MMMAAACCC7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji tego że udało mi się kupić niesamowicie tanio koło Crank Brothers Cobalt 3 (wersja z czerwonymi nyplami) poszukuję teraz jakiegoś ciekawego wizualnie koła do przodu, coby jakoś ładnie zgrać rower. A propos roweru to:
-CX
-tarcze (standard nieistotny)
-12x100 mm oś
-700C/28 cali
-tubeless
-poniżej 900 gram wagi
-źródłem najlepiej eBay
-budżet do 600-700 pln/100-120 funtów

Kolor roweru to zieleń, z czerwonym kołem z tyłu i fioletową koronką narrow-wide, więc totalny kolorystyczny misz-masz, koło może to jeszcze powiększyć, nie obrażę się.

Myślałem o czymś w stylu śmigła, ale jak to znaleźć na eBay, patrzałem też na Campagnolo, no ale cena nie idzie w moim mniemaniu z jakością.

Poradzi ktoś co ciekawego mogę tam wrzucić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MMMAAACCC7 napisał:

coby jakoś ładnie zgrać rower

 

23 minuty temu, MMMAAACCC7 napisał:

Kolor roweru to zieleń, z czerwonym kołem z tyłu i fioletową koronką narrow-wide, więc totalny kolorystyczny misz-masz, koło może to jeszcze powiększyć, nie obrażę się.

Co tu zgrywać, jak wszystko z innej parafii? 

Złóż jakieś koło, będzie najprościej. Mało który producent robi jakieś kolorowe wymysły, bo się to nie sprzeda. Fulcrum od któregoś modelu ma czerwone nyple, a Hope kolorowe piasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noworoczne pisanie nie wychodzi mi na dobre (post przeredagowałbym ale już za późno) :), zgranie roweru miałem na myśli poprzez założenie do przodu koła o innym zaplocie niż typowy (patrz styl zaplotu CB), aktualnie mam z przodu normalne 2 krzyżowe koło, lecz nie jest to coś co chciałbym zostawić na zawsze. Ewentualnie dokupię bębenek do starego koła, coby wrócić do typowego zestawu a CB sprzedać (co mi się bardzo nie podoba, zawsze marzyłem o tych kołach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...