Skocz do zawartości

[Koła] FSA XC-300 - gdzie je można kupić


darex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, naczytalem sie troche recenzji po necie gdyż szukam kółeczek które bedą mocne i lekkie <_< Dokładnie do szeroko pojętego enduro (waże 64 kg więc nie bedą dostawały dużo po dupie), recenzje kompletów mavica bardzo mnie zaniepokoiły natomiast dużo złego nie slyszalem o komplecie FSA XC-300. Gdzie te kółeczka można dostać? Na necie nic nie moge znaleźć o dostępności ich w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, naczytalem sie troche recenzji po necie gdyż szukam kółeczek które bedą mocne i lekkie :) Dokładnie do szeroko pojętego enduro (waże 64 kg więc nie bedą dostawały dużo po dupie), recenzje kompletów mavica bardzo mnie zaniepokoiły natomiast dużo złego nie slyszalem o komplecie FSA XC-300. Gdzie te kółeczka można dostać? Na necie nic nie moge znaleźć o dostępności ich w Polsce.

 

Kółka 100% warte polecnia!!! Ważę 80 kg, daję im po dupie ostro przy XC i ciężkim terenie (kamienie, korzenie w głębokim piasku) i nic się nie dzieje :(

Moje pochodziły z rozebranej na częsci 16" Kony Kuli Primo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...