Skocz do zawartości

[siodło i sztyca] Jaka do dragstara 16'


homik

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre i tanie sztyce robi Tranz-X [wersja na dwie śruby]. Pancerna sztyca za 29 zł, ale trudno ją teraz dostać. Podobna jest do niej Accenta ale droższa.

A siodła nie kupuj jakiegoś super wypas drogiego bo jak ma się skrzywić to i tak się skrzywi :P jakieś średnie kup, żeby nie miało twardych boków bo nogi bolą jak się przywali :( wiem bo mam twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli wziąłem dobre siodło czy złe ?? Bo coraz bardziej boje sie pokazać jak przyjdzie do domu bedą sie ze mnie śmiali :) chyba bo kumpel mówi że te siodło jest bardzo bardzo duże ale jak patrzyłem na inne siodła to mają po 26 cm a te ma tylko 4 więcej :P Może ktoś da więcej fotek tego mojego siodła bo jeszcze go nie dostałem a dostane dopiero najblizej w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodło hmm ja też mam McSelle i jest mocne, nie pogieło się, chociaż kilka razy mocno przywaliłem ;)

Za to kumplom inny model zachował się jak z plasteliny - pręty gięły się jak chciały. Zobaczymy jak będzie z Twoim :)

A wielkość? są różne opinie. Ja mam w sumie podobne, ale teraz wolałbym mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...