Skocz do zawartości

[firma/części]


rastahq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanko. Co myslicie o takich firmach jak BOP, VP, X-FACTOR badz FIREEYE? Jestem tym szczegolnie zainteresowany bo od jakiegos czasu mam zamiar poskladac rower (popatrzcie na moje poprzednie tematy) i zalezy mi na jak najlepszych czesciach za jak najmniejsze pieniadze. Moze mi cos doradzicie? Potrzebuje wszystkiego oprocz ramy ;) Nie oplacalo mi sie kupowanie nowego roweru bo i tak musialbym wymienic ponad polowe czesci.

Prosze o odpowiedzi/porady/sugestie i inne takie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wao moim zdaniem oszczedzac na czesciach - przykladem np moglbym byc ja kiedy to kupilem suport na isis accenta za 80 zł bo myslalem ze nie potrzebny mi lepszy - no i niestety zlamalem go po 2 tygodniach :/ no wiec musialem zakupic 2 tym razem dartmoora :) i smiga :) dlatego precz tanim czescia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ogór naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na pytania. Autor nie pytał czy warto oszczędzać tylko chciał uzyskać opinie o konkretnych firmach. Poza tym jak odpowiadasz od razu pod nim to nie musisz cytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...