Skocz do zawartości

[Gniew rowerzysty] Co cię wkurzyło na rowerze?


Rekomendowane odpowiedzi

@Brombosz Może i brak wiedzy ale idąc do sklepu rowerowego zawsze sprzedawca wciska mi rower cross albo górski a co do siedzeń ze sprężynami i wysokich kierownic a koszta dodatnia takich rzeczy randomowych jest zazwyczaj nierealne albo nienormalnie drogie

dlatego rower poszedł do sprzedania a ja mam więcej miejsca w garazu na motocykle :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2024 o 15:48, hehass napisał:

Rowery dlatego mój sprzedałem i wolę jeździć motocyklem albo samochodem 

nowej generacji rowery są bezpłciowe i bardzo niewygodnę po godzinie nic nie wyszło boli i nadgarstki i plecy

jak miałem rower z lat 60 nie miałem takich problemów siedzenie sprężynowe skórzane proste hamulce i jeszcze kierownica wysoko wygodna 

To po kiego gwinta jesteś (nadal) na forum rowerowym?

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2024 o 17:18, hehass napisał:

koszta dodatnia takich rzeczy randomowych

Chyba chodziło ci misiu o "customowe". :icon_lol:

No i jak pytał @tobo - co ty tu jeszcze robisz? Bo ten 12-postowy dorobek nie wniósł nic do życia forum ani nikomu w niczym nie pomógł... Idź na forum motocyklowe, ponarzekaj, że teraz te motocykle to bezpłciowe, nie to co w latach 60-tych.

Edytowane przez TheJW
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2024 o 16:22, hehass napisał:

@Brombosz Dlatego wolę na nóżkach pochodzić bo na rowerze zawsze samochody chciały mnie zabić a inni rowerzyści reagowali agresją jak sobię powoli bujałem :) 

 

To może forum hikingowe? 

"Sobię powoli bujałem", czyli co właściwie robiłeś? 

To co tu produkujesz to trochę tak jakbym ja się udzielał na forum działkowców,  dlatego że raz kupiłem czereśnie w Lidlu i tyle moich doświadczeń z produktami małej przedsiębiorczości przydomowej.  

  • +1 pomógł 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tobo napisał:

To po kiego gwinta jesteś (nadal) na forum rowerowym?

Bo to jest temat gniew rowerzysty...więc próbuje go wywołać. Proste...a że dodatkowo na rowerze wkurzało go brak sprężyn w kanapie to mu się ulało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tobo napisał:

To może forum hikingowe? 

"Sobię powoli bujałem", czyli co właściwie robiłeś? 

To co tu produkujesz to trochę tak jakbym ja się udzielał na forum działkowców,  dlatego że raz kupiłem czereśnie w Lidlu i tyle moich doświadczeń z produktami małej przedsiębiorczości przydomowej.  

Wiesz dokładnie utwierdzasz mnie tylko w moim zdaniu że rowerzystów już nie ma tylko większość to pieprzone pseudokolarze profesionaliści marzyciele rower kolarka za 30 tyś patałaszki też za pare tysiaków i pajacowanie na drodze i z nikim nie liczą się 

("Sobię powoli bujałem", czyli co właściwie robiłeś?) jadę sobie powoli drogą na rowerze bez udawania kogoś kim nie jestem to zdarzyło mi się i to nie raz że grupka peleton pseudokolarzy zwyzywała mnie że blokuje im ruch bo jedę sobie powoli środeczkiem drogi, ciekawe tylko jest to że jak jadę samochodem albo motocyklem to oni nie jadą poboczem  tylko pajacują środkiem drogi .... to miałem na myśli bujanie czyli spokojna powolna jazda. 

tekst wypierdzielaj z tym górskim w góry też wielokrotnie był więc to mogę powiedzieć że mnie wia .... 

18 godzin temu, TheJW napisał:

Chyba chodziło ci misiu o "customowe". :icon_lol:

No i jak pytał @tobo - co ty tu jeszcze robisz? Bo ten 12-postowy dorobek nie wniósł nic do życia forum ani nikomu w niczym nie pomógł... Idź na forum motocyklowe, ponarzekaj, że teraz te motocykle to bezpłciowe, nie to co w latach 60-tych.

To właśnie jest słynna wyrozumiałość rowerzystów ? zamiast zachęcić to się mówi człowiekowi by spadał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w Polsce obowiązuje ruch prawostronny i każdy użytkownik drogi zobowiązany jest do trzymania się prawej krawędzi jezdni. Tylko jak widać wyżej polaczki średnio sobie z tym radzą, środek drogi, środkowy pas...

Już się wybawiłeś trollu? Mam nadzieję, że tak i że administracja szybko się na tobie pozna. Zwróciłem już ich uwagę zgłoszeniem.

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, hehass napisał:

Wiesz dokładnie utwierdzasz mnie tylko w moim zdaniu że rowerzystów już nie ma tylko większość to pieprzone pseudokolarze profesionaliści marzyciele rower kolarka za 30 tyś patałaszki też za pare tysiaków i pajacowanie na drodze i z nikim nie liczą się 

Bo dla zakompleksionego patałacha każdy kto lepszy, szybszy czy bogatszy musi być od razu "pseudo". Nie bierz wszystkich swoja miarą, nie każdy musi być powolną miernotą.

🙄

54 minuty temu, hehass napisał:

tekst wypierdzielaj z tym górskim w góry też wielokrotnie był więc to mogę powiedzieć że mnie wia .... 

No i słusznie. Górski ? To w góry. Jak to mawiają Brytyjczycy:  "right tool for the job". 

🤣

55 minut temu, hehass napisał:

? zamiast zachęcić to się mówi człowiekowi by spadał :) 

A ja zachęcam ponadto do zakupu elementarza dla klas I-III. Zamiast jeździć rowerem poczytasz sobie troszkę i może przyswoisz zasady ortografii, pisowni i interpunkcji. A jak się postarasz, to może nawet zaczniesz zaczynać nowe zdanie wielką literą.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KNKS Kolego 

Cytat

Bo dla zakompleksionego patałacha każdy kto lepszy, szybszy czy bogatszy musi być od razu "pseudo". Nie bierz wszystkich swoja miarą, nie każdy musi być powolną miernotą.

Droga to nie tor wyścigowy i mam w dupie czy ktoś chce jechać szybko czy wolno a ja mam zupełnie obojętny stosunek do tego, a co więcej mam takie samo prawo do kożystania z drogi na wolnym rowerze jak i ten szybki rower, samochód i co najważniejsze ten bogatszy wszyscy mam takie samo prawo. 

Kolejna sprawa to wódki z tobą nie piłem i nie kolegowałem się nigdy z toba byś mnie wyzywał od Patałachów i tego sobię nie życzę !!! 

 

Cytat

No i słusznie. Górski ? To w góry. Jak to mawiają Brytyjczycy:  "right tool for the job". 

- I znowu się drogi kolego mylisz ponieważ to moja sprawa czym jeżdzę, i jak będę miał ochotę to wyjadę na drogę rozlatującym się rowerem marki Ukraina i gówno to kogo powinno interesować niech każdy skupi się na swoim pięknym lśniącym rowerku, ja używam to na co mnie stać i robię swoje. 

 

Cytat

A ja zachęcam ponadto do zakupu elementarza dla klas I-III. Zamiast jeździć rowerem poczytasz sobie troszkę i może przyswoisz zasady ortografii, pisowni i interpunkcji. A jak się postarasz, to może nawet zaczniesz zaczynać nowe zdanie wielką literą.

- Jak masz takie zapędy to może się zapisz na forum języka Polskiego bo tutaj się marnujesz chłopie !!!! 

 

Edytowane przez hehass
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że poza brakiem fajnego roweru, brakiem formy oraz brakami w wykształceniu cechuję cię także brak kultury osobistej. Powinieneś był wiedzieć, że na forum nie używamy wyrażeń powszechnie uważanych za nieprzyzwoite i obelżywe. Ale teraz już wiesz. Nie dziękuj.

A co do wódki, to powinieneś wiedzieć że sportowcy nie piją. W przeciwieństwie do patałachów którzy to, jak widać, wyraźnie nadużywają.

Edytowane przez KNKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że on tu jest dla jaj, nie dla rowerów. 

Ja bym go pogonił choćby za beznadziejną polszczyznę.

Jest przygłupem,  do tego wybitnie znudzonym. 

Czy nazwanie kogoś przygłupem w tym wypadku jest naruszeniem zasad, czy bycie realistą? 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...