Skocz do zawartości

[tylne kolo] problem z przerzutka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam rowerowicze ..
Jakis czas temu kupilam rower.. niestety okazalo sie to byc ferelnym zakupem gdyz rower nie nadaje sie do jazdy .. ( kobiecie wscisnie sie chyba wszystko .. lol) bedac w servisie dowiedzialam sie ze tylne kolo bylo zamienione, przerzutek mam na kierownicy 8 na tylnim kole jest 6 co by wyjasnialo ciagle spadanie lancucha , na domiar tego tylnego hamulca wcale nie ma.. a ta czesc co trzyma lancuch pry kole totalnie sie zerwala... za naprawe zawolali sobie  kolo 200 funtow co ich chyba zdrowo poje** ;) takze zwracam sie z pomoca do was , moze uda mi sie na wlasna reke cos ogarnac.
przesylam kilka zdjec abyscie mieli wizualizacje tego o czym wlasnie napisalam
Czekam na was i pozdrawiam Gabi 

hej.jpg

hej1.jpg

hej3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny hamulec jest...hydrauliczny. Ale jakby czegoś brakowało... WIEM! Nie ma tarczy! ;)

Bardzo często widuję takie rowery w pracy. Jeśli mogę coś doradzić, a Ty szanujesz swoje zdrowie - albo od razu to zezłomuj, albo oddaj do jakiegoś fachowca żeby zerknął, czy cokolwiek da się z tym jeszcze zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ewidentnie ktoś założył inne koło . Trzeba by kupić odpowiednie koło tzn pod kasetę , do tego 8 rzędową kasetę i tarczę hamulcową . No i przerzutkę .

Wątpię czy to się opłaca  i czy sama sobie poradzisz . Lepiej kupić sprawny rower .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh .. Tak też myślałam ,  najwyżej sprzedam rower na części .. osobno koła , rama  itd..  ale tym razem kupując rower , biorę nowy.  Może polecicie mi coś podobnego do tego który mam obecnie  ,  w rozsądnej cenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego podobnego raczej polecać Ci nie będziemy . Chyba , raczej , nie potrzebujesz psedo fula .

Napisz do czego rower będzie potrzebny ( tak , wiem że do jazdy ) . Czy kupować będziesz w Polsce ?  Co uważasz za rozsądną cenę ?

Przejrzyj te działy 

https://www.forumrowerowe.org/forum/118-zakup-roweru-z-przedzia%C5%82u-cenowego/

https://www.forumrowerowe.org/forum/250-miejskie-i-trekkingowe/

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi załóż tam temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc .. Ale jednak zostaje przy swoim .. będę naprawiać rower , wizualnie jest idealnie w moim guście. Sprzedając go tak naprawdę nie dostane dużo . Zdaje sobie z tego sprawę że się na tym nie znam ale to nie problem . Mam.nadzieje ze znajdzie się ktoś kto pomoże, a jak nie to dam sobie radę i bez was :) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...