Skocz do zawartości

[rower] Author Opus 2006


Dj EGG

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie mam rower z prawdziwego zdarzenia :036: 2 tyg. temu zakupilem opusa, poki co wszystko gra. na liczniku 200km. kupiony w gliwicach w cyklo-2 na pl. piastow (chyba najlepszy sklep w wojewodztwie, super obsluga i serwis)

 

- w rowerze bylo zamontowane siodelko author mega top eco - niezgodne ze specyfikacja - powinno byc mega top tech, po uzgodnieniu z dystrybutorem (dostali takie od dystrybutora) stwierdzili ze wymienia jak pojade na pierwszy, bezplatny przeglad czyli w ta sobote

 

--- 07.11.06.:

 

po kilku pierwszych wywrotkach potwierdzam opinię innych użytkowników, iż authory mają słaby lakier. on się nie rysuje, on po prostu odpada!

 

...ale i tak jestem zadowolony z zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko authory maja slaby lakier - scott tez nie ma zbyt rewalacyjnego - jak kupiłem swoj nowy bajk to mial juz obtarcia od linek na lakierze mimo że nikt na nim nie jezdzil , najgorsze jest to że i w branzy rowerowej pojawiło sie " made i Taiwan " i " made in china" ... no ale cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...