Skocz do zawartości

[Bukłak] 1,5l


KFT

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

Szukając nowego bidonu natrafiłem na sam bukłak do kupienia. Od razu pomyślałem, ze to niemal idealne rozwiązanie dla mnie. Sam plecak, z którym jeżdżę na rowerze już mam, więc pozostaje mi dokupić do niego sam bukłak. 

Ten, który znalazłem to: BUKŁAK NA WODĘ OUTHOR POJEMNIK WOREK ROWEROWY 1,5L

 

Ma on bardzo atrakcyjną cenę, jednak obawiam się, że w parze z nią może iść mało atrakcyjna jakość. 

 

Czy ktoś może użytkuje ten lub inny bukłak, który można kupić solo? 

 

Polecicie coś?

 

Pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobry wybór i masz pewność co do tego iż będzie się dało w łatwy sposób wyczyścić otwór wlewowy, co prawda ma wyższą cenę, ale akurat tutaj w parze idzie również jakość. Możesz ewentualnie poszukać jeszcze taniej w dobrych sklepach internetowych z akcesoriami rowerowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim,

Kupiłem na stronie producenta. Jestem zadowolony z produktu. Zastanawiam się tylko czy jeżeli będę dodawać do wody szczyptę soli i plasterek cytryny nie wpłynie to jakoś na bukłak. Kross zaleca nalewanie wody bez dodatków. 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RemarSportPL napisał:

W praktyce może to wpłynąć na dosyć nieprzyjemny zapach jeżeli będziesz trzymał wodę z solą i cytryną powiedzmy dłużej niż 24 godziny, zresztą to norma i nie zależy od producenta czy bukłaka. To dotyczy wszystkich

Przechowywałbym ją kilka godzin, tylko na czas przejażdżki.

Zaniepokoiła mnie trochę po prostu ta notka od Krossa, choć podejrzewam, że to bardziej środki ich ostrożności na wypadek gdyby tam ktoś nalał nie wiadomo co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...