Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wypada się śmiać z czyjegoś nieszczęścia, ale z czyjejś głupoty chyba można. Zresztą sam właściciel tego BMW 840i nie wydaje się tym szczególnie zasmucony. Widocznie na biednego nie trafiło. "Szkoda tylko samochodu, fajny był".

 

Edytowane przez marvelo
Napisano

To komisarze ludowi  z Brukseli wymyśliły ?  Banany wyprostowane ,  w samochodach silniki od pralek to teraz za to się biorą .....kuśfa mać.😡

  • Mod Team
Napisano

480557818_1188550779939199_5912857047213

476496073_1188249112662444_7191779100863

16 godzin temu, pecio napisał:

To komisarze ludowi  z Brukseli wymyśliły ?  Banany wyprostowane ,  w samochodach silniki od pralek to teraz za to się biorą .....kuśfa mać.😡

Nie, to USA:

 

  • Haha 4

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...