Skocz do zawartości

[platformy] zagubione zaślepki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótkie pytanie. Czym zastąpić zgubione zaślepki (podczas jazdy) tak by się brud i piach nie dostawał?

oczywiście na wymianę przyjdzie czas na coś lepszego ale na razie muszą być te co dostałem z nowym rowerem (na pewno zmiana na szersze).

 

 

post-205946-0-99383600-1505752661_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że taśma też odpadnie od wilgoci. Zaślepek takich nie ma a nawet jakby były to zakup + przesyłka są nie opłacalne. Myślałem o kleju na gorąco - bo trzyma ale łatwo go oderwać od powierzchni - sprawdzone. I tak zastanawiam się czy to dobry pomysł. Zawsze klej można podważyć i wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie powolną wycieczkę po ścieżkach rowerowych, po 2 godzinach będziesz miał 10 takich zaślepek znalezionych po drodze :-) tylko trzeba dopasować. Ja zgubiłem i zignorowałem temat to momentalnie łożysko zajechałem, na szczęście też w tanich pedałach.

 

Dopasować wcale nie jest prosto bo one wskakują na "klik" więc wszystkie rozmiary muszą się zgadzać, ale może łatwiej będzie wkleić nie do końca pasująca zaślepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

klejem nie idzie bo się nie trzyma ;/ Może i to tanie pedały ale nie są aż tak złe. Spotkałem się z gorszymi więc mogły by jeszcze pochodzić. Czy jeśli zaślepki odpadają to takie by się nadawały i czy to uniwersalny rozmiar?

 

http://swiatroweru.com.pl/photos/size_535/2719kor_CB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...