Skocz do zawartości

[kierownica] DA-BOMB Tribal i Dartmoor Warbird ?


eryk_kartman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Co sadzicie o mostku Dartmoor Warbird o kierze DA-BOMB Tribal oczywiscie wszystko na 31.8

 

http://www.allegro.pl/item131051113_nowy_m...ytrzymaly_.html

http://www.allegro.pl/item131014987_nowa_k...wybuchowa_.html

 

Mam zamiar zmienic to co mam czyli mam jakis standardowy mostek tiogi do xc 90 mm dl i kiere gieta Tiogi tez jakas standardowa - byly oryginalnie w rowerze. No i mam zamiar zmienic to na cos krotszego do bardziej agresywnej jazdy:) ogolnie jezdze agresywne xc ostatnio duzo elementow DH (jestem w hiszpani i warunki jak najbardziej do tego sprzyjaja:) ) wiec mysle o czyms duzo krotszym( tzn krotszym mostku, kat nie wiem czy ma az takie znaczenie) i jakiejs w miare wytrzymalej kierze:) ogolnie malo skacze ale pewnie w przyszlosci cos niecos bede probowal:)

 

Prosze wszystkich o opinie moze w tej cenie ok 200 pln za zestaw da sie wycisnac cos lepszego i bardziej wytrzymalego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie mam pojecia rowerek mam taki jak na zdjeciu :(

no tak mostek bedzie krotszy ale kiera troche bardziej wygieta i ten mostek ma +10° nachylenia to w polaczeniu z bardziej gieta kiera powinno mniej wiecej dac mi taka sama postawe. Czy sie myle ????

 

 

zapomnialem dodac rama to Diamond Back mt30 :( rozmiar chyba 18 ale nie jestem pewny

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to, że masz bardziej/mniej wygiętą kierę to nie zmienia Ci odległości od siodła w jakiś znaczący sposób - poza tym, nie wiem, jaki masz mostek ten TIOGI, ale mostek +10st. to jest znaczne podniesienie.

najlepiej, jakbyś nie kupował od razu tych części, tylko spróbował pożyczyĆ/wypróbowaĆ taki zestaw i pzrekonaĆ się, czy to ma sens :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej

 

z dniem wczorajszym stalem sie szczesliwym posiadaczem kiery da bomba i mosta dartmoor discharger:) komponenty wygladaja na wykonane bardzo starannie i sa w miare lekki przesiadka z seryjnej tiogi dodala mi zaledwie 130g :excl: - przesiadlem z 25.4 na 31.8 - wszystko juz zamontowane - po poludniu smigam na pierwsze testy:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...