Skocz do zawartości

[łańcuch] Ślizganie łańcucha na kasecie


kwaciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam podobny problem (mam lancuch pc-48 i kasete srama 5.0 a korby LX wsyzstko po jednym sezonie) wymieniłem łańcuch, nadal zostałem przy pc-48 i niestety, kaseta sie z nim nie zgrała ( choć nie jest bardzo zużyta ) na 7 i 8 przeskakuje z bardzo dużą częstotliwością i tylko pod obciążeniem. Facet w serwisie mówi "wymienić kasete" i stwierdził że wogóle dość dziwną mam konfiguracje napedu.....i teraz nie wiem co zrobic. Kupić srama czy przejść na Shimano? bo chyba jako kasete wolał bym jednak srama (dobra cena i jakosć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czemu dziwna konfiguracja, moze miałbyc miec korbe tez SRAMA który chyba korb nie robi czy jak :lol:

ile masz przejechane na tym zestawie PC-48 + 5.0 ?

 

ja jak kupowałem kasete tez koles mówił ze Shimano ma lepsze, ale jakos go nie posłuchałem, proponował mi Alivio za 50zł ale nie chciałem, jakos ona wygladała tak jakby wazyła z 1kg, kupiłem PC-48 + 5.0 i nie żałuje, ponad 7000km i nic nie obskakuje, zajeżdże ten zestaw do konca i znowu kuypie kasete 5.0 tylko łańcuch moze PC-58 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie rozumiem o co gościowi chodzi z tą konfiguracją....no kaseta ma zrobione góra 2kkm ( jakieś 1300 na starym łańcuchu i teraz pareset na nowym) nie powiem teraz dokładnie bo rowerek stoi w moim starym domu. Myśle że zostane przy sramie jednak, życzywiście te shimanowskie kasety wyglądaja cholernie masywnie, chyba nie będe musiał kupować znów nowego łańcucha? skoro ten ma niewiele przejechane jak na razie...a ta kaseta co mam obecnie może sie jeszcze na cos nadac?? nie musze jej wyżucać mam nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...