stoper86 Napisano 28 Czerwca 2017 Napisano 28 Czerwca 2017 Witam serdecznie. Sprzedam Mio CYCLO 100 w idealnym stanie, przejechałem na nim tylko 250 km, naklejona folia na ekran i cały czas użytkowany w oryginalnym etui. Licznik zakupiony 30.03.2017 w CentrumRowerowym. Sprzedaję, ponieważ zakupiłem wyższy model z pulsometrem.Link do oferty ze zdjęciami:https://www.olx.pl/oferta/mio-cyclo-100-w-stanie-idealnym-etui-CID767-IDmZLxv.htmlW razie pytań proszę o kontakt Cena dla forumowiczów to 210 złotych.Pozdrawiam serdecznie
stoper86 Napisano 5 Lipca 2017 Autor Napisano 5 Lipca 2017 Urządzenie rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i pokonywane trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Po powrocie do domu można w łatwy sposób przeanalizować zarejestrowane trasy i udostępnić je w trybie online za pomocą aplikacji Mio Share zainstalowanej na komputerze.Mio Share to dostęp do informacji o Twoich treningach, analiza Twoich wyników oraz źródło wielu pomysłów na nowe trasy oraz wyzwań które można również wgrać do Mio Cyclo 100.
Mod Team bogus Napisano 10 Sierpnia 2022 Mod Team Napisano 10 Sierpnia 2022 Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.