Skocz do zawartości

[Mc Drive] McDrive a rower


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni taki temat został zamknięty w 2010 roku. Czy coś się zmieniło? Ja wczoraj późno wieczorem, po jakiś 9-11 godzinach jazdy zajechałem na McDrive w Luboniu pod Poznaniem i ustawiłem się w kolejce. Podjechałem do automatu, ale nikt się nie odezwał, parę razy powiedziałem "dzień dobry" do mikrofonu, ale nikt nie reagował. Pomyślałem więc, że o tej porze przyjmują zamówienia z okienka. Chwilę potem jednak za mną przyjechały dwie babki w białym BMW i bez problemu od razu odezwał się do nich automat. Poczułem się źle potraktowany i pojechałem w długą :(  Ktoś się orientuje jak to jest obecnie z zamawianiem? Czy tam są jakieś np. czujniki wykrywające pojazd, które nie "chwytają" roweru czy też mają wytyczne, żeby nie obsługiwać rowerzystów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze niedawno były "wytyczne" i jak podjechaliśmy do okienka (jeszcze przed czasem zamawiania u "automatu") to dowiedzieliśmy się że rowerzystów nie obsługują. I koniec tematu. Od znajomych wiem że jest inaczej i ich obsłużyli więc pewnie zależy to też od dobrej woli kierownictwa albo odwagi pracowników którzy nagną zasady. Ale tak jak mówię - te sytuacje odnosiły się do czasów zamawiania "w okienku" więc jak jest teraz i czy faktycznie rower nie jest wykrywany nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten w Luboniu omijaj, bo jest zwyczajnie słaby pod względem obsługi i jakości jedzenia. Można sobie poczytać komentarze na facebook, wszyscy sie prawie skarża. Zaciśnij zęby i poczekaj aż skończą przebudowę w Komornikach, tam nie było problemu.

 

A tak z innej beczki to chyba z biegiem czasu to stawanie frontem do klienta w McDonaldach się zmienia na gorsze, bo pamiętam jak ładnych parę lat temu to nawet pieszo można było bez problemu być obsłużonym w Drivie (Poznań - Hetmańska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, już kilka lat temu nie obsłużono mnie jako pieszego. Tłumaczyli się zasadami. Także sprawa prosta - ja "restaurację" omijam jeśli działa w niej tylko McDrive albo nie mam możliwości zostawić bezpiecznie roweru. Tak jak rzadziej zaglądam do sklepów które nie mają u-kształtnych stojaków. Myślę że i tak McDonald nie ucierpi na utracie klienta który odstaje od profilu przeciętnego zjadacza frytek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makszit i jakość jedzenia? :teehee::icon_mrgreen::002:

 

Oksymoron pierwszej wody...

 

Szacunek...

I.

A jabyś to Panie szanowny określił, skoro w kilku żarłodajnach tej marki w okolicy jest zjadliwie, a w tej jednej mniej zjadliwie i najczęściej już nawet nie ciepłe? Niska jakość to też jakość, więc się słownictwa nie czepiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym polemizował.

 

O ile subiektywna jakość jedzenie, zwłaszcza z punktu widzenia rowerzystów jest raczej niska to ta obiektywna, dotycząca trzymania standardów w firmie i tego że kotlecik w bułce w każdej restauracji powinien smakować tak samo i mieć ściśle określoną temperaturę, a bułeczka ma być przypieczona przez ileśtam sekund to jedna z wizytówek firmy. Więc jak jakaś restauracja tego nie trzyma to wystarczy to zgłosić. 

 

Tam samo standardem są u nich przebudowy - nawet jeśli dana placówka nie wymaga remontu to co ileś lat jest on wymuszony wewnętrznymi przepisami więc wystrój zmieniany jest nie z wynikającej potrzeby ale znowu - standardów firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię, zdarzyło mi się jadać w kilku na przestrzeni dłuższego czasu, można by to policzyć na palcach dwóch rąk i może jednej stopy, najczęściej się tam stołowałem z przymusu i oszczędności czasu. Starczyło aż nadto, żeby wyrobić sobie opinie na ten temat. Z mojej strony eot, bo jak na tak zasłużonego forumowicza nie w pierwszym już temacie pokazujesz się jako moralizatorski pieniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...